Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Де зробити ЕМГ (електроміографію) нижніх та верхніх кінцівок у Києві недорого?

Для діагностики стану нервово-м’язової системи верхніх та нижніх кінцівок проводиться специфічний метод дослідження – електроміографія (ЕМГ). Це високоінформативний метод обстеження, який проводиться за допомогою сучасного обладнання та визначає дисфункції, причини та місця ураження м’язів та нервів.

Пройти ЕМГ у Києві в комфортних умовах пропонує медичний центр «Аватаж». Ми закупили спеціальне сучасне обладнання експертного класу, за допомогою якого досвідчені фахівці виконують якісну діагностику у дітей та дорослих. За результатами обстеження вдається встановити чи виключити деякі діагнози, уточнити причини уражень м’язів та нервів. Ви можете записатися на обстеження за телефоном та пройти необхідну діагностику, отримати консультацію фахівця у зручний час, без відриву від роботи, без черг.

Коли необхідно записатися на ЕМГ (електроміографію) верхніх та нижніх кінцівок у Києві?

Електроміографія нижніх та верхніх кінцівок у КиєвіОстаннім часом лікарі-невропатологи та неврологи все частіше дають направлення пацієнтам на ЕМГ. Справа в тому, що в останні роки стрімко зростає кількість пацієнтів зі скаргами на порушення в роботі м’язового апарату.

ЕМГ у медичному центрі «Аватаж» проводиться з метою:

  • Виявлення патологічних процесів у м’язових тканинах.
  • Визначення порушень у роботі нервових сплетень.
  • Виявлення змін, які несуть загрозу здоров’ю людині та можуть призводити до паралічу.
  • Для діагностики широкого спектра захворювань та патологій: радикулопатія, плексопатія, розсіяний склероз, тунельний синдром, аутоімунна міастенія та ін.

Кваліфікована професійна діагностика дозволяє швидко визначити ураження одного або відразу кількох нервів, визначити стадію порушення, ступінь його поширеність у кінцівках, оцінити механізм та напрямок розвитку, а також дати оцінку характеру патології.

Бажаєте отримати якісну медичну допомогу та пройти необхідні дослідження верхніх та нижніх кінцівок? Зверніться до медичного центру «Аватаж» у Києві. Наші фахівці виконають ЕМГ відповідно до затверджених медичних стандартів та протоколів, дадуть розшифровку результатів отриманого дослідження.

В обов’язковому порядку записатися на ЕМГ (електроміографію) нижніх і верхніх кінцівок у Києві можливо за посиланням https://awatage.com/ua/service/electromyography/ у медичний центр «Аватаж». Там ви маєте можливість пройти обстеження пацієнтам, які зіткнулися з такими тривожними симптомами, як зниження чутливості кінцівок, періодичне оніміння рук і ніг, посмикування м’язів, поколювання в різних частинах тіла, судоми та слабкість у м’язах. Крім того, ЕМГ може бути рекомендована пацієнтам, які перенесли травми або операції на кінцівках після інсульту або при хворобі Паркінсона. Своєчасна професійна діагностика дозволить отримати відповіді на багато питань, точно встановити діагноз, підібрати правильне та ефективне лікування.

Протипоказання та обмеження для ЕМГ

Незважаючи на те, що ЕМГ відноситься до неінвазивних та безпечних діагностичних процедур, які можуть проводитися у дорослих, дітей, вагітних та людей похилого віку, електроміографія має певні протипоказання для проведення. Діагностика не виконується у пацієнтів:

  • зі шкірними захворюваннями, порушеннями цілісності шкірного покриву;
  • при встановленій епілепсії, психічних розладах у пацієнта;
  • при захворюваннях системи зсідання крові;
  • при низькому порозі чутливості до впливу електричних імпульсів.

Щоб отримати максимально точні результати діагностики, слід відмовитись від використання будь-яких косметичних засобів (кремів, лосьйонів) у день проведення процедури, а також виключити прийом будь-яких лікарських препаратів, які можуть впливати на роботу ЦНС, м’язів.

За детальною консультацією звертайтесь до менеджерів та консультантів клініки. Наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання, що підійдуть, підберуть найкращий час для візиту до клініки. Ми гарантуємо повну конфіденційність, відсутність черг, уважний відповідальний підхід до кожного пацієнта.