Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Пейнтбол – відмінний вибір для дитячого дозвілля

Подумати про дитяче дозвілля завжди потрібно заздалегідь

Чи буде це свято з великою кількістю запрошених або маленька розвага для кількох людей, зовсім не важливо. До питання організації варто підійти педантично. І дні народження, і звичайні вихідні стануть незабутніми, якщо обраний дитячий пейнтбол у Львові.

Це гра, що нагадує «Війну»

Але виглядає більш реалістично. На поле бою є справжні укриття, вишки, невеликі стіни. За ними гравці ховаються і ведуть спостереження за противником. Спеціальний камуфляж, захисні маски для обличчя і зброя у вигляді маркерів дозволять відчути себе справжніми героями. Стріляти доведеться кульками з фарбою, яка легко змивається – це імітація куль. Кожна команда має свій певний колір. Вага таких кульок трохи більше 1 грама, а дальність стрільби – 30 метрів. Гравцям надається колекція пістолетів і рушниць. Вони розроблені спеціально для дітей.

Екіпірування для пейнтболу

Львівський спортивно-відпочинковий комплекс «BNB» пропонує відпочити на своїх майданчиках. Про всі нюанси співпраці і вартості послуг можна дізнатися на сторінці http://bnbpaintball.com/services/korporativi-ta-dni-narodzhennya.

Веселощі без сліз і травм

Щоб неприємні сюрпризи минули, важливо дотримуватися цілого ряда правил. І організатори про це завжди подбають.

До гри допускаються діти старше 8 років, але тільки батьки зможуть самі вирішити, наскільки їхня дитина готова морально і фізично. Потрібно не тільки дотримуватися встановлених правил, а й вільно володіти маркером.

До екіпіровки теж особливий підхід. І вона відрізняється від тієї, що пропонується дорослим. Діти надягають захисні штани, довгі рукави і бронежилет, який захистить від сильних ударів. Синці та садни виключені. Важливу роль виконує захисна маска. Потрібно проконтролювати, щоб вона не зісковзувала, адже розмір дитячої голови невелик. При необхідності можна надіти під низ звичайну кепку, а гумка на потилиці буде фіксувати маску. Знімати її до кінця гри заборонено!

Перед стартом інструктор ознайомить з усіма правилами. Команда, в якій грають діти до 14 років, обов’язково включає одного дорослого. У нього під рукою буде спеціальний «антибольовий набір», мазь для синців і ударів, вода і чисті серветки.

При використанні великої кількості мішеней, можна придумати безліч сценаріїв. Пейнтбол безпечний на 100%.

Якщо ви плануєте дитяче дозвілля, віддайте перевагу веселим рухливим іграм. Лазертаг у Львові від клубу BNB Paintball, кейтеринг, а також цікавий пейнтбол стануть найкращим вибором.