Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

5 питань про якісну імплантацію зубів


Дорослих видалення зуба турбує наслідками: дірка викликає дискомфорт, невпевненість. Дефект заважає спілкуванню з рідними, клієнтами та колегами, ускладнює публічні виступи. Багатьох виручає одноетапна імплантація зубів Київ лідує в області стоматологічних технологій; в клініці Оксфорд Медікал імплантації проводять з гарантією надійності імплантату й коронки.
Навіщо проводити імплантацію?
Після видалення зуба залишається порожнина. Вона заповнюється тканиною ясен, сусідні зуби поступово розсуваються. В результаті одна дірка призводить до порушення нормальної будови всього зубного ряду. Зуби починають хитатися, запалюються, їх доводиться довго лікувати або видаляти. Установка імплантату зберігає цілісність зубного ряду, і витрати на послуги стоматологів в майбутньому.
Як проходить одноетапна імплантація зубів в Оксфорд Медікал?

Рішення про негайну імплантацію приймається на етапі діагностики стану кісткової тканини і ясен. У клініці потужна діагностична база, застосовується комп’ютерна томографія, ортопантомографія, радіовізіографія. Якщо у пацієнта немає протипоказань, відразу після видалення в порожнину встановлюється титановий стрижень і тимчасова коронка.
Оточення не помітить слідів видалення. Через 5-6 місяців тимчасова коронка замінюється постійною, її майстри роблять за індивідуальним зліпком. Найбільш популярна одноетапна імплантація на фронтальних зубах — там навантаження нижче, відсутність зубу помітна.
Як проходить двоетапна імплантація?
Класичний метод з мінімальним ризиком інфікування. Після видалення зуба рана повинна повністю затягнутися. Хірург робить розсічення, встановлює стрижень і антаблемент, зашиває ясна. Через півроку на стрижень встановлюється коронка.

При імплантації зубів потрібно обточувати сусідні зуби?

Ні, установка штучного зуба не вимагає псування здорових сусідніх. Це одна з переваг імплантації: відбувається точкова заміна зуба на зуб або в результаті процедури заміщуються кілька зубів відразу.

Що таке синус-ліфтинг з імплантацією
У більшості дорослих пацієнтів є дефіцит кісткової тканини. Щоб позбавити пацієнта від знімних протезів, кісткову тканину заповнюють в ході операції синус-ліфтингу. Хірурги зміщують дно гайморової пазухи, порожнечу заповнюють кістковим матеріалом. Залежно від товщини кістки імплантація проводиться під час операції або через півроку.