Світлодіодні лампи — область застосування і види

Постійне подорожчання електроенергії змушує не тільки промислові підприємства, але і звичайних обивателів звернути увагу на такі енергозберігаючі джерела штучного світла, як LED Лампи. Завдяки чудовим економічним, технічним і експлуатаційним параметрам вони перевершують будь-які інші види ламп. Вони екологічно чисті, практично не нагріваються в процесі роботи, мають високу стійкість до механічних пошкоджень і вібрацій. Низький коефіцієнт пульсації светодіодок відповідає найсучаснішим вимогам СанПіН, тому вони не завдають шкоди зору і психічному здоров’ю людини.

лампа led

Світлодіодна лампа — види

Світлодіодна лампа являє собою дивовижне освітлювальний пристрій, в корпусі якого з’єднані кілька приладів — напівпровідникові джерела випромінювання світла (світлодіоди), оптична система, драйвер і радіатор для відведення тепла. На сьогоднішній день існують вироби з різною формою колби і з типом цоколя під всі можливі види патронів.

           Форма корпусу радує своїм різноманіттям — це звичайні грушоподібні колби, кулясті, в формі свічки і «свічки на вітрі». Існують також рідкісні форми — лінійні, капсульні, рефлекторні і циліндрові.

            Тип цоколя — найбільш поширеними є різьбові види E27 і E14. До наступного класу належать Штиркові цоколі, назва яких починається з латинської літери G — G5, GU10 і т.д. Окремим класом є рідкісні види цоколів — R-цоколь з втопленим контактом, штифтової B, софітних тип S, цоколь фокусирующего типу P.

Лампи світлодіодні — область застосування

По області застосування лампи світлодіодні діляться на:

  • Побутові — для дому та офісу, використовуються як для основного освітлення, так і для декоративного.
  • Вуличні — встановлюються у вуличні ліхтарі, світильники ЖКГ. Використовуються в підсвічуванні вулиць, фасадів будівель, паркових зон, автодоріг, мостів, ж / д платформ і т.д.
  • Промислові — для забезпечення світла в цехах, складських приміщеннях, на територіях заводів.
  • Автомобільні — встановлюються в автомобільні фари, сигнальні ліхтарі.

Також світлодіодні лампи застосовуються в прожекторах, переносних ліхтарях, використовуються для підсвічування вітрин магазинів, музейних експонатів, рекламних щитів.

           При покупці виробу слід брати до уваги такі параметри, як робоче харчування, потужність світлового потоку, колірна температура. Сьогодні виробники виготовляють моделі з робочою напругою в 4V, 12V, 220V. Вибір напруги залежить від місця установки лампи. Потужність — параметр, що визначає силу світіння, вимірюється у Вт. Колірна температура є показником колірного відтінку — теплий білий, нейтральний, холодний білий, вимірюється в кельвінах К.

Придбати будь-які моделі LED ламп ви зможете в інтернет магазині Ledstorm. Відчуйте перевагу світлодіодного освітлення разом з компанією Ledstorm.