Як знайти роботу в Польщі сімейним парам

візовий центр безкордонівВ дев’яності роки минулого століття величезна кількість громадян України виїхали на заробітки за кордон. Багато з них опинилися на роботі в Сполучених Штатах Америки, та Канаді. Левова частина українських жінок живе і працює в Італії, причому останніми роками масово, на вже законній основі та з сім’ями. Але останніми роками робота в Польщі все більше приваблює українців, адже тут не треба тинятися по чужих і далеких країнах. Дана країна географічно розташована поряд з Україною, тай налаштовано дружні стосунки на рівні держав. В Польщі наших громадян на роботу приймають охоче. Українці тут працюють не тільки на сезонних роботах, але й на постійній основі. Доволі часто, особливо на сезонних заробітках можна знайти роботу і для сімейних пар. Даний вид заробітку влаштовує багатьох, бо близькі люди працюють завжди поруч і для сімейного бюджету більші грошові надходження.

Молоді люди зазвичай мають можливість деяких подорожей, адже у вихідні можна відвідати великі історично цікаві міста Польщі, та одночасно зайнятися покупками. Якщо у вас є віза, то будучи в Польщі можна подавати документи на тимчасове проживання, а однозначно і роботу. Такі документи видаються терміном від трьох місяців, до року, надалі по потребі продовжуються. В цій країні у вищих учбових закладах навчається велика кількість нашої молоді. Багато з них зацікавлені в підробітках тут і звичайно ж досвіду роботи за фахом під час навчання немає, то стараються підзаробити у вільний для себе час. За гнучким графіком тут можна влаштуватися на роботу продавцями, написанням статей, а то й наукових робіт, а також перекладом різних документів. Даний підробіток надає нашій молоді можливість відчути себе незалежними, адже зароблені гроші можна використати на оплату проживання, або й на часткове навчання.

Чехія теж сусідня з Україною держава, звичайно по кількості населення та території менша від Польщі, але розвиваючи швидкими темпами свою промисловість тут відчувається велика недостача робочих різних спеціальностей. Робота в Чехії при виконанні документальних урядових вимог надається і іноземцям. За різними на то даними тільки у Празі проживає і працює більше тридцяти семи процентів емігрантів з різних країн. Починаючи з 2011- го року до Чехії в пошуку роботи прибувають громадяни Європейського Союзу, а з інших держав заробітчан значно менше. П’ята частина іноземних громадян тут українці, та вихідці з В’єтнаму і словаки. Та вже з 2008-го року кількість українців зменшилася на п’ятнадцять відсотків, а В’єтнамців на п’ять. Зросла тут кількість заробітчан з Росії. У центральному регіоні Чехії живе і працює дві третини наших співгромадян. Всього в Чехії працює трохи більше чотирьох відсотків іноземних громадян і це набагато нижчий показник ніж в інших країнах Європи.