Стабілізатор напруги, призначення, функції, основні критерії вибору

Кількість необхідних приладів, що живляться через електроенергію в сучасному світі просто вражає, всі ці невід’ємні складові нашого побуту – пральні машинки, праски, електрочайники та інша всіляка техніка потребують належної напруги. Адже при будь-якому перепаді електроенергії, всі наші помічники можуть вийти з ладу. А такі колізії трапляються не так вже й рідко, крім того,що при коливанні напруги прилади можуть вийти з ладу, а стається таке, що пристрій може вибухнути, спричинивши матеріальну та фізичну шкоду.

Для вирішення такої проблеми був створений спеціальний прилад – стабілізатор напруги. Призначення цього сегменту пристроїв полягає у вирівнюванні напруги в мережі, попереджуючи момент перепаду, який спричинить шкоду. Базовою функцією стабілізатора напруги буде його здатність вирівнювати напругу в електричній мережі до потрібних вхідних показників. А це дозволить вашим електричним приладам працювати у безперебійних та безпечних умовах. Використовуючи стабілізатор напруги користувач отримує значні та ефективні переваги – внаслідок відсутності сплесків енергії, всі прилади, присутні у приміщенні захищенні від псування, та будуть мати більший строк використання.

Якщо врахувати технічні показники стабілізаторів, можна поділити їх на два типи – одні дають змінну напругу на виході, інші дають постійну напругу на виході. Зазначивши потужність цих пристроїв, визначаємо ще два різновиди – промислові стабілізатори напруги ( 380В) та побутові пристрої (220В). Ці два різновиди ще називають накопичувальними та тими, що коригують енергію, в залежності від сфери використання. Взагалі при виборі стабілізатора варто визначитися з декількома характеристиками. Значущими показниками виступить кількість фаз у пристрої, вихідна потужність, робочий діапазон вхідних напруг, швидкодія, умови для експлуатації стабілізатора, його статична точність стабілізації та в цілому його габарити та вага.

Якщо звернутися до лідерів на ринку стабілізаторів напруги, то серед іноземних представників передові міста займають такі торгові марки як Elitech, Huter, Sturm, Powerman та деякі інші. Представлені компанії виробляють широкий спектр стабілізаторів, впроваджуючи всі інноваційні технології, витримуючи ключові якісні елементи начинки пристроїв. Якщо споживач вирішать купити стабілізатор напруги, який поєднає доступну вартість з необхідною якістю та ефективністю, то варто придивитись до пристроїв вітчизняних виробників. Стабілізатор напруги українського виробництва не розчарує жодного покупця, адже, незважаючи на відсутність особливої високої технологічності, ці прилади чітко та надійно виконують своє головне завдання. Вітчизняні виробники стабілізаторів напруги представлені торговими марками «Калібр», «Штиль» і «Бастіон», ці компанії надають стабілізатори за невисокими цінами. Виняток існую у компанії «Ресанта», її автоматичний стабілізатор напруги вирізняється більшою досконалістю та вищою вартістю.

Особливо складних проблем у виборі стабілізатора напруги немає, тому наявність сьогодні такого пристрою в приміщенні стає необхідністю, щоб уникнути не тільки несправностей приладів, у результаті коливань електроенергії, а і для запобігання загрози пожежі у будинку.

Написано спеціалістами компанії «Правильне електроживлення» детальніше про ціни на стабілізатори напруги можете отримати за посилнням http://prel.prom.ua/g653544-stablzatori-naprugi