Відкриття благодійної акції «Серце до серця» в Миколаєві

Понедельник, 10 мая, 2010 11:56

«Серце до серця» – це саме та благодійна акція, яка дійсно дає результат і є показником діяльності ініціативних людей. Ця акція характеризується гаслом: «Ми робимо свято благодійності». Завдяки прозорості її проведення, відвертості у всіх питаннях, звітування кожного кроку «Серце до серце» набуває першості у сфері благодійності.


Ганна Деркач, начальник управління освіти і науки Миколаївської міської ради, відзначила, що Управління міста і області звичайно підтримують такі заходи, які проводяться для того, щоб придбати обладнання для дітей, що мають якісь вади. Вже в п’яте учні наших шкіл беруть участь у таких заходах.


Цьогорічна тема акції: неонатологія. З 3 по 23 травня 2010 року у кожному місті пройде суспільний збір коштів, які підуть на закупівлю обладнання для відділення новонароджених миколаївської обласної лікарні.


В Миколаєві акція стартувала в академічному художньому російському драматичному театрі. Учні академії дитячої творчості представили мюзикл «Терра щаслива», що розповідає про історію античного міста Ольвії.


Ганна Матвєєва, директор Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості», відзначила те, що академія не байдужа до подібних заходів. Тому, учні школи з задоволенням прийняли участь у відкритті заходу всеукраїнського масштабу.


Метою акції є утвердження і пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, а також розвиток молодіжного та дитячого волонтерського руху. У ході мюзиклу проводився збір коштів серед присутніх.


Олена вже три роки є волонтером в акції «Серце до серця». Дівчина зазначає, що цього року жителі міста набагато легше сприймають волонтерів зі скриньками та активніше приймають участь, ніж в минулі роки.Юлія Коваленко