Українські багатії проти України та українців

Четверг, 25 июня, 2015 13:09

Ця стаття  — реакція на інформацію, яка випливла в мережі Інтернет з приводу останніх подій з «псевдо боротьби» з корупцією.

Як стало відомо,  екологічною інспекцією у Миколаєві затримано судно «Maxal Zita» под флагом Сент-Винсента и Гренадин. Представники судновласника – компанії «MAXAL SHIPPING ltd» роблять гучні заяви щодо вимагання хабара екологічною інспекцією за якісь незрозумілі безпідставні питання.

Однак, як з’ясувалося все далеко не так, як хоче представити судновласник. Так, під час де-яких нескладних пошуків інформації щодо названої компанії, з’ясувалася дуже цікаві моменти. По-перше, погляд на компанію, з боку простих моряків наведений далі оригіналом тексту, інтернет користувач під ніком «doppelganger» на сайті моряків http://www.seaman.com.ua/ пише:

2015-06-25_121750

http://www.seaman.com.ua/forum/kryuingovye-kompanii-otzyvy/5372-maxal-shipping-ltd.html

Така стаття з’явилася не вчора чи позавчора, відповідно до інформації сайту, 01.05.2015 року!

Такі кричущі порушення прав людини, моряка спонукали провести подальші дії із з’ясування дійсних обставин затримання судна «Maxal Zita» в Миколаївському порту.

Не розписуючи всі подробиці даної справи, з’ясовано, що під час стоянки судна «Maxal Zita» на ремонті в заводі Океан, з судна вилили до Бузького лиману десятки тон фекальних вод. Це, і не тільки, зафіксували екологічні інспектори. Однак, побоюючись реальних штрафних санкцій, керівництвом судноплавної компанії та капітаном судна застосовані дуже цікаві заходи «боротьби за чисте довкілля» — прийнято спробу дати хабар «для вирішення питань». Однак держінспекторами було відмовлено у «вирішенні питань», інформацію про факт спроби дати хабара направлено у відповідні органи. Не «вирішив питань», держінспекторів фізично не допускали на судно. Це, у свою чергу унеможливлювало процес притягнення порушників до відповідальності. «Не вирішив питань» за допомогою хабара, кращим виходом з ситуації, враховуючи напружену ситуацію в країні, стали публікації статей в мережі Інтернет з голослівними обвинуваченнями в адресу екологічної інспекції. Поширивши недостовірну інформацію щодо реальної ситуації з забруднення акваторії, перевівши її в питання вимагання хабара держінспекторами, судновласник намагається будь-яким способом «відбілитися» від проблем, які «наробило» судно в Миколаєві та не сплачувати до Державного бюджету гроші за забруднення. І це у такий складний час із наповнюванням бюджету. Такі «білі» та «пухнасті»….

Не хочу робити завчасних висновків, однак вважаю, що і цією інформацією про забруднення Бузького лиману, і щодо порушення громадянських прав моряків, які систематично допускаються компанією «MAXAL SHIPPING ltd» повинні терміново поставити на контроль та провести розслідування як силовими структурами  міста так й прокуратурою Миколаєва.

Всі збитки повинні бути сплачені, як Державі так й морякам!

Автор: Сергій Бондар

Другие новости:

Tags: , , ,