На Николаевщине на новогоднем утреннике звучали русские «свадебные» песни и Красная Шапочка била Волка ногами

Суббота, 9 января, 2016 16:50

На Снигиревщине родители учеников Галагановской школы остались недовольны проведением новогоднего утренника. Как сообщает местное издание «Голос Cнігурівщини», инсценировка сказок была на русском языке, в которых распивали спиртное со словами «нальем по стакану», Красная Шапочка избивала Волка ногами, а также звучала песня Лолиты «Пошлю его на…».

Далее приводим текст обращения родителей без изменений на языке оригинала:

«Ми сиділи позаду директора школи Діденко Л. О., вчителя української мови Юрчук О. О., вчителя початкових класів Варавенко О. В., які від сміху падали зі стільців і витирали сльози…А плакати треба не від цього! Чому ж ви, шановні педагоги, ставите на сцені казки для весільної кампанії напідпитку замість того, щоб підготувати з учнями старшої школи щось змістовне, святкове? Що можна підготувати за чотири дні? Саме за стільки днів почали готувати свято в школі зі старшими класами.

Чому не згадали, як це роблять в інших школах, наших воїнів, які зустрічають Новий рік в окопах і землянках та охороняють мир в Україні та не побажали їм витримки, здоров’я?

Шановна Тетяна Олександрівна Данилко, ви заміть того, щоб в селі брати участь в розмовах про те, який директор і поганий колектив школи, і розповідати, що ви все рівно будете директором школи, або завідуючою дитячого садочка, з ваших слів: «Я що даром п’ять років в інституті провчилася?», може спочатку вам варто ще чомусь навчитися на практиці самій? Адже, крім кар’єри, в житті є ще таке поняття, як покликання. Ваш обов’язок виховувати гідних громадян України. Якщо Вам не подобається директор школи, візьміть за приклад Семенюк Л. А., Юхно Л. О., їх добросовісне ставлення до своїх обов’язків та взаємоповагу між членами колективу та до батьків своїх вихованців.

І чому так веселився директор школи, який призначений для того, щоб контролювати виховну роботу в школі? Чи Ви, Людмило Олександрівно, здатні тільки на те, щоб вночі псувати конкурсні малюнки на стінах дитячого садочку? Ми не дозволимо вам обзивати наших дітей «москалями, які навіть не знають своєї рідної мови так, як знаєте її ви». Коли ви стверджуєте «Да, я бендерка! І цим горджуся!» Хочемо висловити побажання, щоб з наших дітей виховували не бендерів, а українців! Хто дав право вашому чоловікові давити за горло посеред вулиці учня *класу (имя ученика удалено редакцией), знаючи, що в нього немає захисту, тому що він росте батька? Скільки у вас зла до людей, і як держава довірила вам дітей на виховання? З найкращими побажаннями: батьки учнів школи».

Фото: интернет

Другие новости:

Теги: ,