Більше 1000 перевірок: у Держпродспоживслужбі розповіли, де зафіксували найбільше порушень карантину в Миколаєві

13 апреля, 2021 15 :09

Раніше повідомлялося, які бари, кафе та ресторани стали порушниками карантинних обмежень у Миколаєві. В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області на запит MyCity розповіли, скільки провели перевірок та де найчастіше фіксують порушення.

Так, у Миколаєві з 27 березня, коли ввели обмеження «червоної» зони, по 7 квітня перевірили 1236 об’єктів. На 52 (4,2%) виявили порушення та відповідні склали стільки ж адмінпротоколів.

Зокрема перевірили 188 закладів громадського харчування. Порушення виявили на 6 об’єктах (3,1%). При цьому у Держпродспоживслужбі зазначають, що всі заклади працюють на виніс за попереднім замовленням.

Закладів торгівлі продовольчими товарами перевірили 439. Порушниками були 33 об’єкти (7,5%). Серед закладів торгівлі непродовольчими товарами, а їх перевірили 503, знехтували карантинними обмеженнями 11 (2,2%). Як повідомили у Держпродспоживслужбі, перевірки стосувалися тих об’єктів, де дозволена торгівля засобами особистої гігієни, побутовою хімією.

З 23 перевіреного агропродовольчого ринку порушення зафіксували на одному. Перукарень, салонів краси перевірили 110. Порушниками виявилися 2 об’єкти (1,8%).

На порушників склали адмінпротоколи за статтями 42 та 44-3 Кодексу України про адміністративні порушення.

Що стосується перевірки офісів, то Держпродспоживслужба здійснює їх у разі надходження скарг.