У Миколаєві затримали двох чоловіків, яких розшукувала поліція

8 апреля, 2021 19 :05

За минулу добу інспектори патрульної поліції в Миколаївській області виявили та затримали двох осіб, які перебували у розшуку. Один з них перебуває у розшуку поліціїю Києва. Про це повідомляє пресслужба управліняя.

Вчора під час патрулювання Інгульського району Миколаєва екіпаж патрульних звернув увагу на двох підозрілих осію, які, побачивши патрульний автомобіль, різко змінили напрямок руху та пришвидчили ходу. Охоронці правопорядку вирішили перевірити їх. Під час перевірки патрульні встановили, що один із чоловіків перебуває у розшуку Деснянським управлінням поліції в місті Києві як особа, яка переховується від суду. Чоловіка затримали та передали слідчим.

Також вчора, 7 квітня, приблизно о 22 годині, під час патрулювання Центрального району міста інспектори роти ТОР звернули увагу на чоловіка, який почав дивно себе поводити, коли побачив поліцейських. Під час перевірки громадянина по наявних базах даних інспектори встановили, що він перебуває у розшуку як особа, яка ухиляється від вироку суду. Його затримали та передали слідчим для встановлення всіх обставин справи.

Загалом з початку тижня патрульні виявили та затримали 5 осіб, які перебували у розшуку.