Николаевские волонтеры просят ЦИК распустить областной избирком

Четверг, 26 января, 2017 18:46

Николаевские волонтеры направили в Центральную избирательную комиссию коллективное письмо с требованием немедленно распустить Николаевскую областную избирательную комиссию. Волонтеру также заявляют, что председатель и члены комиссии, вступают в «договорняки» с заинтересованными лицами, и препятствуют входить в местные советы «не своим» кандидатам. Об этом у себя на странице в соцсети Facebook написала Татьяна Полищук.

По словам волонтера, николаевский областной избирком игнорирует законы Украины, нарушая юридические и моральные нормы. Напомним, волонтер Полищук заявила, что «Батьківщина» от которой она баллотировалась на выборах в Николаевский областной совет, пытается обманным путем лишить ее депутатского мандата. Областная избирательная комиссия решила, что Полищук самостоятельно отказалась занимать депутатское кресло. На данный момент это решение обжаловали в Апелляционном суде, однако, избирком не стал принимать во внимание постановление, требуя предоставить его через официального представителя суда.

Далее публикуем текст обращения волонтеров в ЦИК:

ВІДКРИТИИЙ ЛИСТ Голові ЦВК Охендовському М.В. м. Київ, пл. Лесі Українки,1 волонтерів та кандидатів в депутати на місцевих виборах 25.10.2015р. в Миколаївській області.

ЗВЕРНЕННЯ.

Шановний Михайло Володимирович!

Просимо терміново припинити безчинства, які дозволяє собі Миколаївська обласна виборча комісія!

Ми всі зараз живемо в складний час боротьби з корупцією та побудови нової держави, яка прагне гідного життя своїх громадян. Держва починається з виконання суспільного договору — Закону. Хто, як не державні органи повинні бути бездоганними у дотриманні Конституції України?

В нашій Миколаївській області склалася критична ситуація: обласна виборча комісія відверто ігнорує та порушує Закони України. Порушуючи всі можливі юридичні та моральні норми, голова та члени комісії, вступають в «договорняки» з зацікавленими особами, та перешкоджають входити до місцевих рад «не своїм» кандидатам. Відверто, в присутності ЗМІ, ігнорують рішення суду, продовжують публічно демонструвати ВПЕВНЕНІСТЬ У СВОЇЙ БЕЗКАРНОСТІ. Ми свідчимо, що Миколаївська ОВК зумисне не отримує кореспондецію, в тому числі і повістки до суду, ухвали та постанови, листи з повідомленням,тобто офіційно донести інформацію до них фізично не можливо, так як жодного представника ніколи немає за їх юридичною адресою. Не дотримуються елементарних нормативів ведення документації, не мають стенду для оголошень і т.д.

До даного відкритого листа прикладається Скарга (8 аркушів, підписами), яка містить всі факти порушень з посиланням на статті Конституції України, а також рішення трьох судів, що визнали дії комісії протиправними. Скарга відправлена в ЦВК укрпоштою та на e-mail: [email protected]

Звертаємо Вашу увагу на систематичне грубе порушення комісією Законодавства України та вимагаємо негайного розпуску Миколаївської обласної виборчої комісії

26.01.2017р. Волонтери Миколаєва: ПоліщукТ., Бігун В., Вербицька о., Іваненко О., Баклажков І., Абрамова І.,Діордієв О,  Баклажкова І., Голобродський О., Рябоволік М., Малярчук О., Таранова С. та інші.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: ,