Юлия Тимошенко поблагодарила жителей Снигиревки за избрание мэром города представителя «Батькивщины»

Пятница, 5 мая, 2017 19:35

Народный депутат Украины, лидер партии «Батькивщина» выразила благодарность жителям Снигиревки, отдавших свой голос на выборах мэра за Леонида Голоблю. Об этом говорится на официальном сайте партии.

В тексте благодарности Тимошенко отмечает, что компетентность, знания и опыт Голобли станут хорошим основанием для развития Снигиревки. Она уверена, что под его руководством Снигиревка превратиться в современный, комфортный город.

Далее публикуем текст обращения Тимошенко без правок и изменений:

На позачергових виборах, які відбулися 30 квітня, мером вашого міста було обрано Леоніда Голоблю, керівника фракції «Батьківщини» в Снігурівській райраді.
Ви своїми голосами дали високу оцінку його професійним та людським якостям. Тож прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за ваш вибір.
Я глибоко впевнена, що компетентність новообраного міського голови, його знання, життєвий та професійний досвід і вміння консолідувати навколо себе людей з різними політичними поглядами стануть надійним підґрунтям стабільного розвитку вашої громади.
І під керівництвом Леоніда Миколайовича в місті будуть втілені важливі рішення та широкомасштабні програми, які перетворять Снігурівку на сучасне та комфортне місто.
Партія «ВО «Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів людей, і я вірю, що цілеспрямованість і досвід роботи Леоніда Голоблі принесуть позитивні зміни в роботу владних інституцій міста і він завжди відстоюватиме інтереси Снігурівської громади.
Звісно, сьогодні непросто виживати таким невеликим містам та містечкам. Втім, саме з відродження малих міст, почнеться й відродження країни. Разом ми в силах змінити все!

Напомним, представитель партии «Батьківщина», депутат Снигиревского райсовета Леонид Голобля недавно стал мэром Снигиревки. На выборах 30 апреля за него отдали свои голоса 895 избирателей.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: , ,