Юлия Тимошенко поблагодарила жителей Снигиревки за избрание мэром города представителя «Батькивщины»

Пятница, 5 мая, 2017 19:35

Народный депутат Украины, лидер партии «Батькивщина» выразила благодарность жителям Снигиревки, отдавших свой голос на выборах мэра за Леонида Голоблю. Об этом говорится на официальном сайте партии.

В тексте благодарности Тимошенко отмечает, что компетентность, знания и опыт Голобли станут хорошим основанием для развития Снигиревки. Она уверена, что под его руководством Снигиревка превратиться в современный, комфортный город.

Далее публикуем текст обращения Тимошенко без правок и изменений:

На позачергових виборах, які відбулися 30 квітня, мером вашого міста було обрано Леоніда Голоблю, керівника фракції «Батьківщини» в Снігурівській райраді.
Ви своїми голосами дали високу оцінку його професійним та людським якостям. Тож прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за ваш вибір.
Я глибоко впевнена, що компетентність новообраного міського голови, його знання, життєвий та професійний досвід і вміння консолідувати навколо себе людей з різними політичними поглядами стануть надійним підґрунтям стабільного розвитку вашої громади.
І під керівництвом Леоніда Миколайовича в місті будуть втілені важливі рішення та широкомасштабні програми, які перетворять Снігурівку на сучасне та комфортне місто.
Партія «ВО «Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів людей, і я вірю, що цілеспрямованість і досвід роботи Леоніда Голоблі принесуть позитивні зміни в роботу владних інституцій міста і він завжди відстоюватиме інтереси Снігурівської громади.
Звісно, сьогодні непросто виживати таким невеликим містам та містечкам. Втім, саме з відродження малих міст, почнеться й відродження країни. Разом ми в силах змінити все!

Напомним, представитель партии «Батьківщина», депутат Снигиревского райсовета Леонид Голобля недавно стал мэром Снигиревки. На выборах 30 апреля за него отдали свои голоса 895 избирателей.

Другие новости:

Теги: , ,