Найбагатша людина Індії побудувала 27-поверховий будинок-хмарочос

Среда, 13 октября, 2010 12:51

Власник статків, що оцінюються у 27 мільярдів доларів, назвав своє нове житло Антилія на честь міфічного острова в Атлантичному океані, пише в середу газета Times of India.
Згідно з даними, будівництво 170-метрової 27-поверхової вежі тривало сім років. «Мільярдер передбачив у ній шестиповерховий гараж на 160 автомобілів і три вертолітних майданчики. Скляний хмарочос, який претендує на звання найрозкішнішого житла в світі, також містить басейн, спортклуб, невеликий кінотеатр і навіть висячі сади», — відзначається в матеріалі.
«Зі стоянки гості Амбані потрапляють у вестибюль з дев’ятьма ліфтами. Звідси можна пройти далі в зали для прийомів та фуршетів, звідки відкривається вид на місто. При цьому в усьому будинку немає жодної кімнати з повторюваним дизайном», — зазначається в матеріалі.
Як пише видання, для будівництва Антилії 53-річний Амбані найняв архітекторів з фірми Hirsch Bedner і Perkins Will. «Дружина бізнесмена Ніта особисто контролювала хід всіх робіт в будинку, де вона оселиться з чоловіком і трьома дітьми. Житлові апартаменти мільярдера і його родини розташовані у верхній частині хмарочоса, трохи нижче — сегмент для гостей», — відзначається в матеріалі.
Один з друзів Амбані, який вже побував в будинку і запрошений на новосілля 28 жовтня, поділився враженнями від побаченого.» Я бачив кілька будинків, у тому числі будинок Лакшмі Міттала (сталевий магнат індійського походження), але Антилія просто прекрасна», — сказав співрозмовник газети, ім’я якого не розкривається, пише видання.
Згідно з даними, поки Мукеш Амбані живе по сусідству зі своїм молодшим братом Анілом Амбані, якому належить холдинг Anil Dhirubhai Ambani Group (ADAG). «Після смерті батька брати посварилися під час розподілу його імперії, і незабаром після цього Мукеш купив собі ділянку під будинок-хмарочос. Нещодавно брати помирилися», — зазначається в матеріалі.
Як повідомлялося раніше, у фінансовій столиці Індії Мумбаї починається будівництво житлового будинку заввишки в 117 поверхів (450 метрів) — найвищого житлового хмарочоса в світі.


Самые интересные новости на Нашем Telgram-канале