Поддерживаю Владимира и всю команду 95 Квартала, — губернатор Николаевщины о возможном запрете сериала «Сваты»

25 ноября, 2017 19 :18

Глава Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко выразил свое мнение по поводу скандала вокруг возможного запрета популярного сериала «Сваты» от студии «95 Квартал». Мысли по этому поводу губернатор написал у себя на странице в Facebook.

Савченко отмечает, что Владимир Зеленский и его команда всегда все делает с душой, а про роль СБУ в вопросе с сериалом даже не знали. Кроме того, он подчеркнул, что со Службы безопасности кто-то просто пытается сделать посмешище.

В общем, Савченко заявил, что поддерживает Зеленского и всю его команду, так как «Квартал» всегда честно выполняет свою работу.

Далее приводим текст Савченко без правок.

Цього тижня виявилося, що в країні дві основні проблеми. Перша — те, що в бороді збирається до 80% бактерій і друга — це Зеленський.
І якщо з першою все зрозуміло, тоді докладніше зупинюсь на другій.
СБУ, Свати, Володя….
Коли ти, щось робиш, то дійсно робиш це з душею і від серця. Я знаю Володимира і кількох хлопців з його команди. Вірю, що вони робили це з душею. Я переконаний, що вони не знали, що СБУ тут ні до чого. Але це вторинне питання.
А те, що з легендарної служби як зазвичай намагаються зробити посміховисько — то це говорить тільки про ницість і некомпетентність тих, хто Володі це сказав.
Це відповідальність окремого міністерства, і за його створення ми голосували у ВР. Завжди важко бути справедливим, завжди легше засудити. Нам, українцям, це чудово вдається — ми засуджуємо, принижуємо і ніколи не відповідаємо за сказане!
Я підтримую Володимира і всю команду 95 Кварталу. Вони чесно виконують свою роботу. Будь-який вірш, будь-яка пісня, будь-який твір… — вони зобов’язані жити поза світом і простором. Я ніколи не брав на себе відповідальність оцінювати творчість — вона неоціненна, як перший вірш ваших дітей, який завжди для вас буде найдорожчим. Будьте Великодушні і свідомі.
Так ми воюємо, Так є багато нюансів та багато думок, і Так — кожен сам обирає свій шлях.,.,.,
Ми не за це віддали життя наших хлопців, щоб бути такими як всі. Нагадую — ми непереможна нація і непідкорений народ. Ми дорого платимо за нашу свободу…
Всім “письменникам” і «радникам», які стверджують, що Зеленському треба піти в армію, виїхати жити в іншу країну або просто купити квиток на місяць, хочу розповісти одну історію яка сталася у нас в Миколаєві.
Матвіївський ліс… диво-місце, якби не сміття. Навесні і влітку цього року ми (читайте «Миколаївська ОДА») вивезли звідти сміття, адже там було масштабне стихійне звалище. Меру не вистачало часу на такі справи, тому займався цим мій заступник Валентин Гайдаржи.
Але як тільки ми очистили ліс, люди запідозрили щось недобре і давай знову і знову викидати сміття на те саме місце, в той же Матвіївський ліс. Мало того — вони ще й звинувачують владу, що саме вона винна в існуванні цього мега-смітника. Шановні знавці, порадьте — що робити?