В УКРОПі нагадали Порошенку його обіцянки й закликали Раду почати процедуру імпічменту

Суббота, 26 мая, 2018 18:15

Народні депутати від УКРОПу підписалися під ініціативою щодо відставки президента Петра Порошенка. Глава держави має піти з займаної посади за парламентською процедурою імпічменту. Свої підписи під документом поставили представники «Українського об’єднання патріотів» Тарас Батенко, Олександр Шевченко, Віктор Шевченко, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Ірина Констанкевич і Віталій Купрій.

«Підстав для цього більш ніж достатньо: низка корупційних скандалів, таємний відпочинок на Мальдівах, плівки Онищенка, що потребують детального розслідування, оборонні контракти для себе та своїх бізнес-партнерів, проплачена зустріч із Трампомта багато іншого», – заявили в УКРОПі.

У політсилі пригадали невиконані обіцянки президента, якими він щедро годував українців під час передвиборчої кампанії та після інавгурації. Тоді Порошенко присягався продати російський Roshen та повернути Україні окупований Крим.

Втім, на практиці глава держави чотири роки тільки випробовував терпіння українців злочинною бездіяльністю. Агресор досі веде свій бізнес в Україні, держава ще активніше торгує з РФ, дипломатичні стосунки з загарбником не розірвано. Більше того – влада заплющує очі на діяльність шпигунських установ на зразок «Россотруднічєства», які вербують українців, орудуючи глибоко в тилу.

«Петре Олексійовичу, Небесна сотня віддала свої життя на Майдані, а українські воїни вже п’ятий рік гинуть на сході зовсім не для того, аби на чолі країни стояв бездіяльний президент!» – зауважили в політсилі.

Укропівці закликали колег по парламенту долучитися до збору підписів і розпочати законну процедуру імпічменту Порошенка.

«Українське об’єднання патріотів» закликає зробити цей рішучий крок народних обранців від усіх інших партій і фракцій – адже чим довше Порошенко залишатиметься президентом, тим стрімкіше наша країна котитиметься до прірви», – наголосили в УКРОПі.


Самые интересные новости на Нашем Telgram-канале


Другие новости:

Теги: ,