Николаевскую зоозащитницу Шуст уличили в мошенничестве и отмывании денег

Суббота, 15 декабря, 2018 10:21

Скандально известную николаевскую защитницу бездомных собак Лидию Шуст обвинили в отмывании денег на больных животных и мошенничестве. Разоблачение. Об этом в соцсети Facebook написал «свободовец» Владимир Губский.

По словам Губского, идею защиты бездомных животных Шуст использует в качестве прикрытия, а на самом же деле деньги, перечисленные на нужды животных, оседают в карманах.

Далее публикуем текст Владимира Губского в оригинале:

На-жаль, в будь-якій громадській діяльності є люди, що не просто використовують її для своїх брудних цілей, а і нищать само поняття волонтерства, так як потім саме по них судять всіх людей, які займаються цим напрямком діяльності.
Не люблю робити якісь розслідування та влаштовувати сварки, але бувають таки випадки, коли це просто необхідно.
Щоб позбутись шахраїв та покидьків, необхідно розповідати про них, щоб їм було важче робити свою чорну справу. А хто ж це може зробити, окрімхороших людей.
Але, достатньо лірики, знайомтесь: Лідія Сергіївна Шуст, хороше про себе вона розповість сама, (це одне з її улюблених занять), а я розповім про невелику частину поганого.
Лідія Сергіївна давній кадр, саме вона була одним з активних діячів, що виводили зелену зону в мікрорайоні «Леваневців» з власності міністерства оборони, пізніше вона ж фігурувала у забудові тої зони, і не тільки одного відомого паркану, а і інших, більш масштабних об’єктів, як забудовник (звісно, вона не власник, просто дрібна шістка, у загальній системі, де були і є депутати, чиновники та бізнесмени)
Взагалі ЛС не розбірлива в заробітку — Amway так Amway, забудови, так забудови, собаки так собаки. До чого я згадав собак? Дуже просто: кілька років тому ЛС створила громадську організацію, яку просувала як зоозахисну. Не буду детально зупинятись, так як це тільки частина її діяльності, але там було і є все: жахливі умови утримання, повна відсутність звітності по зібраним коштам, майже відсутнє лікування тварин, та багато іншого.
Зараз же Лідія Сергіївна налагодила нову схему: продаж собак-інвалідів в Київ, хитрим «підприємцям», які використовують таких тварин для збирання грошей на німецьких сайтах, де довірливі європейці дуже охоче пересилають кошти, думаючи, що роблять добро тваринам, насправді ж збагачують тих, хто звик заробляти по принципу «гроші не пахнуть».
Хто знає, чим вона вирішить зайнятись, коли старі схеми перестануть приносити прибуток? Не знаю, та і не хочу знати, просто бажаю, щоб вона отримала достатню відомість для того, щоб не змогла потім красти гроші прикриваючись ніякою тематикою: дітей, собак, екології, або будь чого іншого.
До посту прикріплю трохи скриншотів з реєстрів, для розуміння, кому буде цікаво, можете пошукати по назвам цих підприємств, теж знайдете багато цікавого.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: , ,