Савченко хочет, чтобы правоохранители дали оценку учителям, которые собирают деньги «на класс»

Воскресенье, 3 марта, 2019 15:12

Глава Николаевской ОГА обратился к николаевским правоохранителям, чтобы они дали оценку учителям, которые собирают деньги «на класс». По словам губернатора, средств на содержание учреждений достаточно. Об этом он заявил на совместном совещании с руководством правоохранительных органов и силовых структур Николаевщины в пятницу, 1 марта, сообщает пресс-служба ОГА.

Савченко заявил, что сегодня, когда государство направляет ресурсы на повышение зарплат работникам разных сфер, перечисляет пенсии, случаи коррупции в этих сферах есть позорными и недопустимыми. Они требуют немедленной оценки и наказания в рамках действующего законодательства. Он обратил внимание на изменения в разных сферах жизни, несмотря на войну. Но остается вопрос отдельных коррупционных случаев.

«Я хотел бы, чтобы вы подробно исследовали коррупцию в перечисленных направлениях, дали оценку некоторым учителям, которые до сих пор еще собирают деньги, называя это «деньги на класс». Я не понимаю зачем они это делают, ведь деньги есть и на поднятие заработной платы, и на содержание учреждений. Я считаю, что у вас на сегодняшний день есть все основания давать оценку таким случаям», — сказал глава ОГА.

У час, коли держава дбає про людей, корупційні випадки є просто ганебними, — Олексій Савченко

У час, коли держава дбає про людей, корупційні випадки є просто ганебними, — Олексій СавченкоСьогодні, коли держава спрямовує ресурси на підвищення заробітних плат працівникам різних сфер, перераховує пенсії, випадки корупції у цих сферах є ганебними та неприпустимими. Вони потребують негайної оцінки та покарання в рамках чинного законодавства. Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко на спільній нараді з керівництвом правоохоронних органів та силових структур Миколаївщини у п’ятницю, 1 березня.Олексій Савченко наголосив, що за 5 років — у період війни, у державі, завдяки принциповій позиції Президента України Петро Порошенко, відбулися надзвичайно важливі та своєчасні зміни у різноманітних сферах, в тому числі освіті та медицині, реалізовуються реформи, зростають заробітні плати та пенсії. Однак, навіть при цьому болісним залишається питання окремих корупційних випадків. «Я хотів би, щоб ви детально дослідили корупцію у перерахованих напрямках, дали оцінку деяким вчителям, які до цього часу ще збирають гроші, називаючи це «гроші на клас». Я не розумію нащо вони це роблять, адже гроші є і на підняття заробітної платні, і на утримання закладів. Я вважаю, що ви на сьогоднішній день маєте всі підстави надавати оцінку таким випадкам. Я хотів, щоб ви зрозуміли, що Миколаївщина на сьогоднішній день згуртована, спроможна рухатися і вона реагує на всі реформи, які запроваджені», — сказав голова ОДА. Окремо Олексій Савченко додав, що на сьогодні, коли область разом з усією Україною знаходиться у передвиборчому процесі важливо дотримуватися усіх норм закону, адже разом з популістичними гаслами лунає пряма загроза втрати держави.

Posted by Миколаївська обласна державна адміністрація on 2019 m. kovo 1 d., penktadienis


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: , ,