В Николаеве патрульные задержали парня, который разъезжал ночью на BMW без водительских прав

Среда, 10 апреля, 2019 13:09

Ночью, 9 апреля, патрульные заметили, что на перекрестке улиц Троицкая и Космонавтов водитель BMW, поворачивая, не включил указатель поворота. Инспекторы с помощью спецсигнала и громкоговорителя приказали водителю остановить транспортное средство, на что последний только ускорился и начал убегать. В ходе непродолжительного преследования недалеко от перекрестка улиц Троицкая и 2 Набережная водитель — беглец не справился с управлением, в результате чего автомобиль вынесло на тротуар. К счастью, никто не пострадал. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Николаевской области.

Во время общения с водителем было выяснено, что 19-летний парень никогда не получал водительского удостоверения и не имел права управлять транспортным средством, к тому же он не имел при себе никаких документов на авто.

«Автомобиль отца, но он не знает, что я его взял», — пояснил стражам порядка парень, который, кстати, не имел никаких признаков опьянения.

Когда отец правонарушителя привез документы на автомобиль, инспекторы проверили их по имеющимся базам данных и оказалось, что данное транспортное средство не зарегистрировано ни в одной из них.

Патрульные составили на «горе-беглеца» соответствующие административные материалы и вызвали на место происшествия следователей.

Нічні перегони: хлопець втікав від патрульних на батьківському автомобілі, який не значиться по жодній базі даних

Нічні перегони: хлопець втікав від патрульних на батьківському автомобілі, який не значиться по жодній базі данихСьогодні вночі близько 1-ї години патрульні помітили, що на перехресті вулиць Троїцька та Космонавтів водій BMW, повертаючи, не ввімкнув покажчик повороту. Інспектори за допомогою спецсигналу та гучномовця наказали водію зупинити транспортний засіб, на що останній лише пришвидшився та почав втікати. В ході нетривалого переслідування, неподалік від перехрестя вулиць Троїцька та 2-а Набережна водій – утікач не впорався с керуванням, в наслідок чого автівку винесло на тротуар. На щастя, ніхто не постраждав. Під час спілкування з водієм було з’ясовано, що 19-річний хлопець ніколи не отримував водійського посвідчення і не мав права керувати транспортним засобом, до того ж він не мав при собі жодного документу на авто. «Автомобіль батька, але він не знає, що я його взяв», – пояснив охоронцям порядку хлопець, який, до речі, не мав жодних ознак сп’яніння. Коли батько правопорушника привіз документи на автомобіль, інспектори перевірили їх по наявних базах даних і виявилось, що даний транспортний засіб не зареєстровано в жодній з них. Патрульні склали на «горе – втікача» відповідні адміністративні матеріали та викликали на місце події слідчих.#mykolaivpolice #патрульнаполіція #новаполіція #миколаїв #україна #mykolaiv #policeukraine #ukraine #policeman #національнаполіція #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice

Патрульна поліція Миколаївської області 发布于 2019年4月9日周二Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: ,