Экс-кандидата в президенты Шевченко облили фекалиями

Пятница, 14 июня, 2019 18:07

Вечером 13 июня в одном из парков Ивано-Франковска неизвестные облили фекалиями народного депутата Александра Шевченко. Позже депутат записал видеообращение по этому поводу, сообщает Левый берег.

По словам Шевченко, встречу в парке ему назначил Иван Мельник — владелец строительной компании Мельник Груп Девелопмент, сообщивший, что будет со своим деловым партнером.

Якщо ти все життя обливаєш людей лайном, то рано чи пізно лайном облиють тебе. Навіть якщо ти друг олігарха і власник Буковелю!

Pravda/Правда 发布于 2019年6月13日周四

Как утверждает нардеп, деловым партнером оказался местный бандит Мирослав Кальян, «известный в преступных кругах по прозвищу «Патлатый».

«Я встретился с Иваном Мельником и его партнером-бандитом. Они сразу же начали угрожать мне. Требовать, чтобы я не выдвигался в Верховную Раду Украины от города Ивано-Франковска, потому что в округе, как они говорили, должен победить юрист господина Мельника Александр Богачев, которого они пытаются выдвинуть от партии «Слуга народа», — написал Шевченко.

Друзі!Хочу повідомити вас про події, які сталися сьогодні….Сьогодні вдень мені зателефонував власник іванофранківської будівельної компанії «Мельник Груп Дівелопмент» Іван Мельник. Він запропонував зустрітися, щоб обговорити якісь важливі питання.Чомусь він наполягав на зустрічі в парку Військових Ветеранів, і в присутності якогось свого ділового партнера.Цим діловим партнером, як виявилося, був бандит Мирослав Кальян, відомий в злочинних колах за прізвиськом «Патлатий». Він неодноразово уникав кримінальної відповідальності за скоєні злочини – стрільба, замахи на людей і інше.Чому цей бандит на свободі і не поніс відповідальності за скоєне – це питання до правоохоронців.Але сьогодні про інше.Я зустрівся з Іваном Мельником і цим його партнером-бандитом. Вони зразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська, бо в окрузі, як вони казали, повинен перемогти юрист пана Мельника Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії «Слуга народу». Мельник і бандит Патлатий погрожували почати проти мене компанію з оббріхування в засобах масової інформації, в тому числі тих, які належать пану Мельнику. Не подіяло..Тоді вони з вереском опустилися до погроз фізичною розправою мені та моїй родині….І на ці неадекватні викрики я лише у відповідь посміявся. А потім під виглядом працівника комунальних служб міста до нас підійшов чоловік і облив мене з відра брудом.Вони і далі кричали і погрожували…Звичайно що залякати мене ніколи нікому не вдасться. …Я вимагаю в правоохоронних органів надати оцінку діям і погрозам злочинного угрупування щодо народного депутата.Також звертаюся до Володимира Зеленського – пане президенте, прошу вас надати оцінку цим бандитам, які, прикриваючись вашим ім’ям, прагнуть завдяки рейтингу партії «Слуга народу» проникнути в Верховну Раду. Очевидно, що прагнуть вони туди зовсім не для служіння народу, а для того, щоб грабувати народ.Переконаний, що ми всі, франківчани, не дозволимо реалізувати плани цієї бандитської шайки. Все буде добре, друзі! Я переконаний в цьому.

Олександр Шевченко 发布于 2019年6月13日周四Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: ,