Зеленский поставил задачу главам ОГА и мэрам решить проблему с общественным транспортом в условиях карантина

Пятница, 20 марта, 2020 12:29

Президент Украины Владимир Зеленский поставил задачу каждому главе областной государственной администрации и мэрам больших городов решить проблему с общественным транспортом в условиях карантина коронавируса COVID-19. Об этом шла речь в видеообращении главы государства.

В частности, президент отметил, что губернаторам и городским головам поручено максимально увеличить количество маршруток, автобусов, троллейбусов в своих городах.

«Главам ОГА и мэрам больших городов поставлена задача максимально увеличить количество маршруток, автобусов, троллейбусов в своих городах. Это поможет придерживаться ограничения в 10 и 20 пассажиров», — отметил президент.

Глава государства подчеркнул, что каждый глава ОГА и мэр обязаны осознать свою персональную ответственность, активно и эффективно решать проблемы транспорта.

Я призываю каждого главу ОГА, каждого мэра осознать свою персональную ответственность, активно и эффективно решать транспортные проблемы в ваших регионах. Это очень важно для здоровья всех украинцев!», — сказал Зеленский.

Традиційно розповідаю про нашу протидію поширенню коронавірусу. Найперше – ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат. А отже – можемо констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу!Також ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України. Я дякую нашим вченим, нашим фахівцям за те, що в короткі терміни змогли це зробити. Іще хочу сказати, що в найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю: • 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;• 10 апаратів штучної вентиляції легень;• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;• 400 тис. експрес-тестів; • 10 тис. літрів дезінфекційної рідини. Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфекторами кожного громадянина України. Кожного з вас. Тепер щодо наших громадян за кордоном. За останні п’ять днів ми повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців. Усім українцям, які продовжують залишатися вдома, я хочу подякувати за свідомість та почуття відповідальності. Залишаючись вдома, ви допомагаєте непоширенню вірусу, не піддаєте ризику ні себе, ні оточуючих.

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 20. März 2020

Напомним, что после введения карантина, который также предусматривает ограничения в общественном транспорте, в Николаеве на остановках общественного транспорта начали возникать огромные очереди в ожидании маршруток.

 Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: , , ,