Из-за поджога на Кинбурнской косе выгорело 1,2 га хвойной подстилки

Пятница, 8 мая, 2020 16:50

7 мая в 16:50 на территории государственного предприятия «Очаковское лесное хозяйство» Васильевского лесничества возник пожар хвойной подстилки и травы. Об этом сообщили в Главном управлении Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Николаевской области.

Благодаря своевременному реагированию лесничих, подручными средствами, трактором с плугом удалось не допустить распространения огня на большие заповедные территории лесного массива. В итоге выгорело 1,2 га хвойной подстилки в региональном ландшафтном парке на Кинбурнской косе. А причиной пожара стал поджог.

Пожежа Білобережжя Святослава

Людям у спадок дісталось безліч заповітних та рекреаційних зелених зон: ліси, 🌲парки, ландшафти, поля та степи, балки, луки, лісосмуги 🌿 тощо. І наше завдання — берегти та плекати природу рідного краю, примножувати її багатства, доглядати та берегти від будь-якого лиха.На Миколаївщині широко розкинулась багата природа заповітної зони національного природного парку на Кінбурнській косі в Очаківському районі — Білобережжя Святослава. 🌅Тут природа тісно вживається з людиною, даруючи прекрасні види. Але людські руки, недбалість та безвідповідальність наносять непоправну шкоду усьому живому.7 травня о 16:50 на території державного підприємства “Очаківське лісове господарство” Василівськго лісництва виникла пожежа 🔥 хвойної підстилки та трави. Завдяки вчасному реагуванню лісничих, підручними засобами, трактором з плугом вдалось не допустити розповсюдження вогню на більші заповітні території лісового масиву. Тим сами врятувавши природу він неминучого. А спричинив пожежу підпал.ГУ #ДСНС України у Миколаївській області звертається до громадян!Нещодавно набув чинності новий закон про штрафи за підпал трави й лісові пожежі. Прикро, що деяких людей взагалі не лякає стан навколишнього середовища, забруднення та вплив викидів від диму на людське життя. Можливо, грошове покарання, а іноді й кримінальна відповідальність зможуть достукатись до людської свідомості!Якщо Ви стали свідком пожежі, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.#ДСНС #ДСНС_Миколаїв #Служба_порятунку_101 #вогнеборці #пожежа #рятувальники #lifeguards #firefighters #Emergency #екосистема #природа #злочин_проти_природи

Posted by Головне управління ДСНС України у Миколаївській області on 2020 m. gegužės 8 d., penktadienis

Как ранее сообщалось, по результатам проведенных учений 26 апреля на территории «Новопетровского» лесного урочища, Новоодесского лесничества, Государственного предприятия «Николаевское лесное хозяйство» выяснилось, что из-за недостаточного финансирования государственных лесных предприятий в большинстве лесных массивов отсутствуют смотровые башни и системы видеонаблюдения; неорганизованно круглосуточное дежурство работников лесных пожарных станций; пожарная техника государственных лесных станций устарела и в недостаточном количестве.

Напомним, что 13 апреля Верховная Рада приняла закон об ужесточении наказания за сжигание растительности.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: , ,