"Твори добро та вір у себе"

Пятница, 1 апреля, 2011 10:03

Під таким девізом з березня у Миколаївській області реалізується проект Миколаївського державного театру ляльок. Головними завданнями проекту є сприяння розвитку й популяризація волонтерського руху міста через театральне мистецтво, а такожо надбання досвіду роботи з дітьми, що мають різні захворювання, вихованцями інтернатів.

 

Як вважає директор театру Вікторія Терещенко, реалізація проекту дає для нас можливість вийти за рамки повсякденної поточної діяльності, дозволяє ставити нові цілі та прагнути до їх досягнення, сприяє виходу на нові аудиторії.

 

У березні відбулися два спектаклі "Носоріг і Жирафа" і "Щуча" для дітей Миколаївської спеціалізованої школи-інтернату №2 та інтернату с. Мішково-Погорелово Жовтневого району, на яких було присутнім понад 200 дітей. Керівник проекту Олена Атонова впевнена що, спектаклі сприяють розвитку естетичного виховання підростаючого покоління й дарують дітям гарний настрій.

Перегляд дітьми спектаклів театру, відмічає керівник інтернату №2 Варвара Бабенко, примушує їх замислитися про те, що таке справжня дружба, навіщо бути добрими і що це дає людині.

 

Діти Мішково-Погорелівської школи-інтернату дивилися спектакль "Щуча". Казка про те, як двоє друзів посварилися, а добра казка і загальна справа їх помирили. Дітей настільки захопила театральна вистава, що вони захотіли спробувати свої сили в постановці спектаклю, в чому з радістю погодилися допомогти актори театру.

Проект реалізується у рамках соціальної програми "Територія РУСАЛу", адміністрування здійснює Фонд "Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні".

По даним прес-служби "ЦСП "РУСАЛ"