Виробники хлібу в Вознесеньську дивляться з надією у майбутне

Пятница, 1 апреля, 2011 16:01

30 березня у Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради під головуванням міського голови Ю.І.Гержова відбулася нарада з приватними підприємцями міста, які здійснюють реалізацію хлібобулочної продукції.

Під час наради представники АТВТ «Вознесенський хлібозавод» презентували хлібобулочні вироби, які випікаються підприємством.

У 2010 р. основним акціонером Вознесенського хлібзаводу стала компанія ТОВ «Судносервіс», що допомогло залучити чималі інвестиції у реконструкцію заводу, придбання новітнього, технологічного обладнання для випуску високоякісної і доступної продукції, яка вже завоювала прихильність споживачів  на ринку хлібобулочних виробів нашого міста.

Якщо у вересні 2010 році Вознесенський хлібозавод випускав 1,5 т. продукції, то в лютому 2011 року досяг реалізації 5 т. На червень  планується досягти обсяги реалізації хлібобулочних виробів 10-15 т.

На даний момент модернізована 2-я лінія хлібобулочних виробів. Та найближчим часом планується запустити  лінію, високоякісних кондитерських виробів. На презентації присутні також мали можливість покуштувати продукцію.

По даним офіційного сайта міста Вознесенськ