В Сухомлинського з’являться менеджері охоронного бізнесу

Пятница, 1 апреля, 2011 15:23

На базі військової кафедри Національного університету ім. В.О.Сухомлинського відбулось урочисте відкриття курсів за спеціальністю “менеджер охоронного бізнесу” у рамках програми НАТО з перепідготовки військовослужбовців.

Курс особливостей охоронної справи розраховано на 350 годин. Заняття відбуватимуться п’ять разів на тиждень протягом трьох місяців. Наприкінці навчання учасники складатимуть іспити.

Як зазначив викладач Сергій Рязанов, це перші подібні курси в Україні, що проходять в рамках програми НАТО з перепідготовки військових.

До речі, для слухачів була організована виставка травматичної зброї та іншого спеціального обладнання, яке вивчатиметься під час навчання, а також виставка навчальних посібників вітчизняних та закордонних авторів з охоронної тематики.

На початку курсів перед слухачами виступили менеджер програми “Україна – НАТО” Радник Департаменту економіки оборони та безпеки Крістофер Штаудт, представники Миколаївської обласної держадміністрації та Миколаївської міської ради. Усі виступаючі бажали слухачам успіхів з вивчення предмету. А Сергій Рязанов, відзначив, що кращих слухачів, які продемонструють за підсумками навчання впевнені знання, буде працевлаштовано

По даним прес-служби Міноборони України