Нові заступники прокурора області

Понедельник, 4 апреля, 2011 13:32

Наказом Генерального прокурора України № 420к від 01.04.2011 р. першим заступником прокурора Миколаївської області призначено старшого радника юстиції Погорєлова Сергія Володимировича.

ПОГОРЄЛОВ Сергій Володимирович

    Працює в органах прокуратури з 1994 року на посадах помічника та заступника прокурора Миколаївського району, начальника відділу роботи з кадрами прокуратури області, старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням природоохоронного законодавства, Миколаївського міжрайонного природоохоронного прокурора, прокурора Корабельного району міста Миколаєва, заступника прокурора Миколаївської області. Закінчив у 1994 році Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у місті Одеса.

Наказом Генерального прокурора України № 421к від 01.04.2011 р.  заступником прокурора Миколаївської області призначено старшого радника юстиції Андрєєва Дениса Миколайовича.

    АНДРЄЄВ Денис Миколайович

Працює в органах прокуратури з вересня 1999 року  на посадах слідчого, старшого слідчого, прокурора відділу, заступника прокурора Заводського району міста Миколаєва, Очаківського міжрайонного прокурора. Закінчив  у 1999 році  Університет внутрішніх справ, у 2010 році — Національну академію прокуратури України у  місті Київ.
З квітня 2011 року старший радник юстиції Андрєєв Д.М. призначений на посаду заступника прокурора Миколаївської області.