Проведено турнір пам’яті колишнього прокурора Корабельного району

Вторник, 5 апреля, 2011 12:30

2 квітня відбувся турнір з більярду серед працівників прокуратури Миколаївської області пам’яті колишнього прокурора Корабельного району міста Миколаєва Ігоря Набатова.

Початок турніру розпочався покладанням квітів на могилу І. Набатова.

Після чого учасники змагань перемістились до більярдного залу — для того, щоби в спортивному змаганні виявити цьогорічних переможців турніру.
DSC09600

Як зазначив голова профспілкового комітету прокуратури Миколаївської області Василь Кошурко, Ігор Миколайович Набатов завжди був прикладом своїм колегам, беручи активну участь у багатьох змаганнях, та завжди боровся лише за перемогу. Працюючи на відповідальних посадах в органах прокуратури, в тому числі прокурором Новоодеського та Корабельного районів, Ігор Миколайович завжди в усьому демонстрував мужність та професіоналізм. Прикро, коли такі люди рано йдуть із життя…

На цей раз переможцем змагань став прокурор Доманівського району Ігор Домущей, якому Василь Кошурко, головний суддя змагань Василь Данчук та прокурор Ленінського району міста Миколаєва Володимир Рудий вручили кубок.

Грамоти та медалі за друге та третє місця вибороли прокурор Казанківського району Євген Калашников та заступник прокурора міста Миколаєва Роман Парсенюк.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області