Несіть "Довіру" у міста

Вторник, 12 апреля, 2011 14:53

7 квітня 2011 року в Вознесенській ЦРЛ відбулося урочисте відкриття оновленого, після капітального ремонту, приміщення кабінету "Довіра". приміщення було відремонтоване за кошти виграного гранту "Технічна допомога медичним закладам, які надають, або планують надавати антиретровірусну терапію поза межами обласних центрів профілактики та боротьби зі СНІД, а також при підтримці міської влади.

Оснащення кабінетів приміщення (маніпуляційний кабінет, кабінет медичної сестри, в якому видаються препарати антиретровірусної терапії, кабінет психолога та лікарського прийому) медичні та офісні меблі закуплені за рахунок коштів благодійного фонду "Український ресурсний центр з питань ВІЛ-інфекції". Така підтримка була надана за участь в проекті "Відкриття сайту антиретровірусної терапії на базі Вознесенської ЦРЛ".

На урочистому відкритті були присутні міський голова Ю.І. Гержов, заступник начальника управління охорони здоров’я Шамрай І.В., головний лікар Миколаївського обласного центру профілактики та лікування СНІДу Кочергіна І.В., обласний позаштатний інфекціоніст Брятко Н.В., начальники відділів охорони здоров’я міської ради та райдержадміністрації Цепла Н.В. та Бордюжа О.В., головний лікар Гоменюк М.А., заступники головного лікаря та завідуючі відділеннями Вознесенської ЦРЛ.

По даним прес-служби обласного управління охорони здоров’я