У місті відбулись навчання за участю повітряних сил

Вторник, 12 апреля, 2011 22:07

В Миколаєві відбулися показові методичні заняття, у яких взяли участь командири та заступники всіх авіаційних, зенітних ракетних частин і частин радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗС України. Усього 140 військовослужбовців.

Як розповів керівник цього масштабного заходу командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Онищенко, метою заняття було відпрацювати єдину методологію проведення бойової і командирської підготовки у родах Повітряних Сил. Для цього заняття проводилося одразу у трьох місцях: на аеродромі Кульбакіно, де розташована бригада тактичної авіації, на бойових позиціях зенітного ракетного дивізіону 208-ї зенітної ракетної бригади та у розташуванні радіолокаційної роти – підрозділів, що дислоковані у передмістях Миколаєва. Слід зазначити, що саме те, що у місті компактно розташовані частини зенітно-ракетних, радіотехнічних військ і авіації, і відіграло вирішальну роль у тому, що тут були організовані показові заняття.

На початку занять на аеродромі Кульбакіно командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Онищенко окреслив цілі, які стоять перед керівниками з’єднань і частин, після чого офіцери роз’їхалися по навчальних місцях. Ракетники вирушили на бойові позиції ЗРК С-300, локаторники – до розташування радіолокаційної роти, а авіатори залишилися на аеродромі.

Авіатори бригади тактичної авіації, де командиром полковник Сергій Іщенко, практично показали, як проводяться заняття з організації польотів. Ракетники продемонстрували переведення техніки із похідного положення у бойове, виконавши необхідні нормативи. Також вони практично відпрацювали навчальну ввідну “Пожежа на бойовій позиції”.

Цікаво, що на деяких навчальних місцях керівниками занять були сержанти контрактної служби, які добре впоралися зі своїми обов’язками.

Наприкінці занять генерал-лейтенант Сергій Онищенко зазначив, що за їхніми підсумками будуть відпрацьовані методичні рекомендації, які будуть направлені до частин Повітряних Сил ЗС України.

До речі, востаннє подібні методичні заняття проводилися три роки тому у Василькові на базі 40-ї бригади тактичної авіації. 

2_1

3_7

 По даним прес-служби Міноборони України