В Коблево спасатели не могли добраться к месту пожара: проезд заблокировали авто

Понедельник, 29 июня, 2020 17:03

На морском «курорте» Коблево власти много лет не решают вопрос с доступным проездом пожарной техники к месту пожара или другой чрезвычайной ситуации. На выходных спасатели не могли добраться до пожара, так как проезд был заблокирован. Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Николаевской области.

В этом году, несмотря на карантин, люди массово приезжают на отдых, особенно эта тенденция выросла в праздничные выходные. С прибытием большого количества гражданских автомобилей на курорте ежегодно образуется транспортный коллапс. В случае возникновения пожара или другой чрезвычайной ситуации спасатели не смогут вовремя добраться до места назначения и оказать помощь тем, кто немедленно потребует.

Пример тому эпизод, который произошел накануне. 27 июня в 12:00 в Службу спасения поступило сообщение о пожаре возле одного из развлекательных заведений на ул. Пляжная аллея. Движение дежурного караула 8 государственной пожарно-спасательной части блокировали припаркованные машины и те, что продолжали двигаться, игнорируя сигналы.

«Учитывая то, что пожарная автоцистерна двигалась с включенной сиреной, быстро добраться до пожара пожарным так и не удалось. Отдыхающим и персоналу крупно повезло, ведь на этот раз возгорание оказалось незначительным и сотрудники заведения ликвидировали его самостоятельно на начальной стадии, предотвратив значительные материальные потери», — сообщили спасатели.

Стоит отметить, что спасатели говорят о проблеме с заблокированным проездом в Коблево не первый год. Но проблема до сих пор не решена. Спасатели напомнили, что в прошлом году на побережье неоднократно возникали пожары и габаритная пожарная техника зачастую не могла в кратчайшие сроки подъехать к месту.

На морському курорті Коблеве не вирішується питання із доступним проїздом пожежної техніки

Коблеве — один з популярних курортів українського Причорномор’я, на території якого розміщено понад сотню баз відпочинку. Цього року, не зважаючи на карантинні обмеження, люди масово приїжджають на відпочинок, особливо це тенденція зросла у святкові вихідні. Із прибуттям великої кількості цивільних автомобілів на курорті кожного року утворюється транспортний колапс. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події рятувальники не зможуть вчасно дістатись до місця призначення та надати допомогу тим, хто її негайно потребуватиме.Приклад тому епізод, який трапився напередодні. 27 червня о 12:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу біля одного із розважальних закладів на вул. Пляжна алея. Рух чергового караулу 8 державної пожежно-рятувальної частини блокували припарковані автівки та ті, що продовжували рухатись, ігноруючи сигнали. Враховуючи те, що пожежна автоцистерна рухалась із увімкненою сиреною, швидко дістатись до пожежі вогнеборцям так і не вдалося. Відпочиваючим та персоналу неабияк пощастило, адже цього разу займання виявилось незначним і співробітники закладу ліквідували його самотужки на початковій стадії, запобігши значним матеріальним втратам. На жаль, громадяни поки що не навчилися передбачати надзвичайні ситуації. Пожежа чи інша біда завжди трапляються зненацька. Кожна втрачена хвилина може призвести до збільшення людських жертв та руйнацій. Тому підрозділи ДСНС мають бути дуже мобільними. Питання доступного проїзду дорогами зони відпочинку не вирішується вже багато років поспіль, хоча кожного сезону це питання підіймається на рівні органів влади. Минулого року на узбережжі неодноразово виникали пожежі й габаритна пожежна техніка часто не могла в найкоротші терміни під'їхати до місця. І звідси випливає питання, яке цікавить як багатьох відпочиваючих, так і співробітників ДСНС: хто ж все-таки відповідатиме за людські жертви та масштабні пожежі, які крок за кроком винищуватимуть морську перлину Миколаївщини?

Posted by Головне управління ДСНС України у Миколаївській області on 2020 m. birželio 29 d., pirmadienisСамые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: ,