Податківці відкрили свої двері для випускників

Понедельник, 18 апреля, 2011 13:08

У Державній податковій адміністрації у Миколаївській області відбувся День відкритих дверей для випускників вищих навчальних закладів.

До податківців завітало 250 студентів з Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївського державного аграрного університету, Миколаївського державного університету ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили, Південної академії підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики України, Миколаївської філії Європейського університету, Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу „Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”, Миколаївського політехнічного інституту, Миколаївської філії Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, Миколаївського державного комерційного технікуму.

До присутніх із вступним словом звернувся голова ДПА у Миколаївській області Андрій Лаврешов. Він привітав студентів і зазначив, що проведення такого заходу є дуже важливою подією, адже податківці прагнуть, щоб до державної податкової служби приходили молоді кваліфіковані кадри. Хоча у нас жорсткий професійний відбір, — зазначив Андрій Юрійович, — ми запрошуємо студентів вищих навчальних закладів до співробітництва та подальшого працевлаштування. Перший заступник голови ДПА у Миколаївській області Інна Каськова розповіла про податкову службу області, у структурі якої налічується 21 підрозділ обласного аппарату та 18 державних податкових інспекцій. Загалом державна податкова служба області об’єднує півторатисячний колектив кваліфікованих фахівців.

Під час зустрічі з податківцями студенти дізналися про проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед платників податків з питань податкового законодавства, особливості проведення цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, отримання податкового кредиту на навчання, організацію розгляду звернень громадян в органах державної податкової служби, проведення семінарів з питань впровадження новацій Податкового кодексу України, засідань «круглого столу», заходів з громадськими організаціями. Студентам було запропоновано за бажанням долучитися до волонтерського руху, тобто стати добровільними помічниками податківців у роботі з громадськістю та окремими категоріями платників податків. Волонтерська робота – це перший щабель до оволодіння професією податківця.

Також студенти із зацікавленням слухали фахівців ДПА у Миколаївській області про роботу щодо виявлення фактів виплати зарплати в конвертах, незареєстрованих найманих працівників, роботу підрозділів податкової міліції щодо ліквідації конвертаційних центрів, фіктивних фірм, роботу з підприємствами — боржниками, про захист прав та законних інтересів платників податків та про інші види діяльності податківців.

На завершення зустрічі студенти ознайомились з експонатами експозиції «Сторінки створення і діяльності Державної податкової адміністрації у Миколаївській області".

Керівництво ДПА у Миколаївській області впевнено, що такі зустрічі допомагатимуть студентам – майбутнімплатникам податків позитивно сприймати роботу податкової служби, а податківцям — зміцнювати кадровий потенціал молодими спеціалістами. Слід зазначити, що з початку цього року органами державної податкової служби області вже проведено понад 150 різноманітних заходів з молоддю на податкову тематику.

Прес-служба ДПА у Миколаївській області