Володимир Луста підвів підсумки роботи свого відомства

Вторник, 19 апреля, 2011 09:53

Для підведення підсумків діяльності Миколаївської обласної служби зайнятості за 1 квартал 2011 року, визначення пріоритетних напрямів роботи, 15 квітня на базі Первомайського міськрайцентру зайнятості відбулась підсумкова нарада за участю соціальних партнерів, керівного складу обласного центру зайнятості, директорів та заступників директорів-технологів базових центрів зайнятості. Перед пленарною частиною наради відбулася презентація Первомайського міськрайцентру зайнятості, фондо- та ринкоутворюючих підприємств Первомайського району: Бандурського олійно-екстракційного заводу, ТДВ «Первомайськдизельмаш», з якими плідно співпрацює Первомайський міськрайонний центр зайнятості.

Директор обласного центру зайнятості Володимир Луста надав вітальне слово соціальним партнерам: міському голові м. Первомайська, першому заступнику голови РДА та голові Первомайської районної ради.

Заступник голови Первомайської райдержадміністрації Сергій Бондаренко відзначив конструктивний підхід центру зайнятості до роботи з таким гігантом з переробки сільськогосподарської продукції як Бандурський олійно-екстракційний завод, який дав змогу створити досить велику кількість нових робочих місць, і на його думку, в перспективі їх буде ще більше. Також він розповів про те, що з березня поточного року на оплачуваних  громадських роботах за рахунок Фонду соціального страхування на випадок безробіття і за рахунок усіх сільгоспвиробників у районі працювали більше 300 людей. «Первомайські дорожні служби не могли б самі впоратися із завданням по прибиранню придорожніх смуг, але ті люди, яких направив центр зайнятості допомогли розв’язати цю проблему», – сказав заступник голови райдержадміністрації.

Голова Первомайської районної ради Леонід Цвігун у своєму виступі відзначив, що зараз район вступає в епоху технологічного виробництва. На його думку впровадження нових технологій та зайнятість ніколи не були «товаришами», і чим більше задіяні технології у виробництві, тим менше в ньому затребувані люди. І, за його словами, якраз у цьому випадку допомога служби зайнятості дуже необхідна, особливо тим людям передпенсійного віку, які, через впровадження таких процесів, залишаються за межею затребуваності. Якраз ота роз’яснювальна робота, яку проводить служба зайнятості про навчання та перенавчання, про те, як можна отримати робітничу професію: за державні кошти та кошти підприємства, щоб не втратити роботу – це і є та необхідна допомога. «Ми вдячні вам за те, що ви є», – підкреслив Л.Цвігун.

Мер міста Первомайська Людмила Дромашко подякувала керівництву служби зайнятості за організацію оплачуваних громадських робіт, створення дотаційних робочих місць, працевлаштування людей з особливими потребами.У свою чергу В. Луста вручив подячні листи керівникам підприємств та представникам місцевої влади за плідну співпрацю у виконанні програми зайнятості району.

Як відзначив директор обласного центру зайнятості В. Луста, місто Первомайськ для проведення наради було обране не випадково, оскільки у цьому місті та районі є дуже багато позитивних напрацювань, які треба запровадити у своїй роботі не тільки з органами влади, а й з роботодавцями та безробітними.

З доповіддю про основні завдання державної служби зайнятості, які були поставлені в місті Києві на нараді державної служби зайнятості, виступив директор обласного центру зайнятості В.Луста. Він окреслив основні напрями діяльності служби на поточний рік, наголосив на недопущенні неналежної поведінки працівників служби зайнятості з клієнтами, дотриманні норм чинного законодавства, а також раціональному використанні бюджетних коштів.

Перший заступник директора Олена Димчишина підбила підсумки роботи за 1 квартал 2011 року по всім напрямам активної політики зайнятості в розрізі базових центрів зайнятості та проінформувала про стан реалізації плану дій щодо переходу в ЄІАС (.Net). Крім того, надано доручення директорам центрів активніше працювати над скороченням термінів укомплектування вакансій та пошуку роботи незайнятим громадянам, звернути увагу на підготовку та перепідготовку необхідних кадрів на ринку праці, цілеспрямовано займатися працевлаштуванням людей з обмеженими фізичними можливостями.

Обмінюючись досвідом співпраці з соціальними партнерами та роботодавцями, директор міськрайонного центру зайнятості В. Дудченко розповів про шляхи налагодження спільної роботи. Аналіз роботи підприємств міста та району дав змогу визначити проблеми та шляхи їх вирішення щодо забезпечення їх кваліфікованими кадрами. Детально зупинився на взаємодії з ТДВ «Первомайськдизельмаш», який нещодавно відзначив 135 років свого існування. За його словами, проблема підприємства полягає у тому, що середній вік висококваліфікованих майстрів-станочників досягає 70 років. А навчальна база служби зайнятості здатна у досить короткий термін забезпечити кваліфікованими кадрами це підприємство. У 2010 році на ТДВ «Первомайськдизельмаш» на дотаційні робочі місця працевлаштовано 17 людей, 4 – на перше робоче місце. Всього, за сприянням служби зайнятості, на це підприємство працевлаштовано 78 людей та 13 – пройшли підготовку безпосередньо на виробництві.

З питань комплексного підходу до організації професійного навчання безробітних виступив заступник директора В. Сорокін, який наголосив на необхідності проведення аналізу ринку праці щодо потреби роботодавців у працівниках за тими чи іншими спеціальностями для визначення комплектування навчальних груп.

Також на нараді виступила заступник директора обласного центру зайнятості Л.Алпєєва з питань роботи обласної служби зайнятості із зверненнями громадян та організації інформаційної роботи за 1 квартал 2011 року. За своїми напрямами роботи виступили і начальники відділів обласного центру зайнятості.

Підбиваючи підсумки наради, директор обласного центру зайнятості В.Луста звернув увагу учасників наради на безумовне виконання завдань Фонду, удосконалення організації системної роботи в реалізації пріоритетних напрямів діяльності, спрямованої на забезпечення позитивної динаміки надання соціальних послуг незайнятому населенню та роботодавцям, зростання їх якості та ефективності.

Також він наголосив на впровадження нового аналітичного інструменту — Картограми, яка буде щомісячно використовуватися як в нашій роботі, так і при інформуванні адміністрації та соціальних партнерів.

Директорам базових центрів та керівникам структурних підрозділів В. Луста порадив підтримувати та допомагати один одному задля вирішення спільних завдань.

По даним Миколаївського обласного центру зайнятості