Ідеал охорони праці- ТОВ "МГЗ"

Вторник, 19 апреля, 2011 22:11

З нагоди Дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня, начальник управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області Микола Леонтійович Єропунов, згідно плану заходів проведення Дня охорони праці в Україні під девізом: «Система управління охороною праці: шлях до постійного вдосконалення», зустрівся з начальниками всіх цехів та відділів Чорноморського суднобудівного заводу.

 «Чорноморський суднобудівний завод має високий ступінь автономності, є унікальним комплексним підприємством суднобудівно-машинобудівного типу, найбільшим серед аналогічних підприємств не тільки в Європі, але і в світі. На сьогодні виробництво заводу бажає кращого. Є надія, що нові господарі могутнього заводу поновлять об’єм роботи, на який він здатний. Тому керівництво має, в першу чергу, посилити увагу на охорону праці у себе на виробництві задля запобігання нещасних випадків, тим паче зі смертельним наслідком,- сказав Микола Леонтійович Єропунов.

М.Л. Єропунов переконаний, для того щоб безпека на підприємстві була на вищому рівні, потрібно кожному начальнику цеху та працівнику змінити призму поглядів та відношення до цінності людського життя. І, лише тоді, говорити про матеріальну забезпеченість. На кшталт, усім відомий ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» на охорону праці виділяє колосальні гроші – 7 млн. гривень на рік, але у них на виробництві найбільше нещасних випадків порівняно з іншими підприємствами.

Микола Леонтійович зазначив, що в ідеалі охорона праці на Миколаївщини лише на ТОВ «Миколаївський глиноземний завод».

Прес-центр Держгірпромнагляду по Миколаївській області