Явка на пробні тестування складала до 93%

Пятница, 22 апреля, 2011 15:14

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина ЗАЙЦЕВА задоволена результатами проведених пробних тестувань майбутніх абітурієнтів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, про це вона сказала під час прес-конференції щодо ходу підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році.

Пробне тестування, зі слів І.ЗАЙЦЕВОЇ, можна вважати вдалим.

«Пробне зовнішнє незалежне оцінювання показало значну зацікавленість і високу явку майбутніх абітурієнтів до пунктів тестування — 92-93% в середньому по Україні”. – повідомила вона.

Крім того, після проведення пробного тестування та відповідного оприлюднення результатів жодної скарги щодо змісту тестових завдань або з іншого приводу до українського центру оцінювання якості освіти не надходило, зазначила І.ЗАЙЦЕВА.

Вона повідомила, що мережа пунктів тестування вже сформована і фактично не відрізняється від минулорічної схеми. Радіус доїзду від місця проживання майбутніх абітурієнтів до пунктів тестування не більше 50 км. Учасникам ЗНО-2011 наполегливо рекомендується наперед дізнаватися маршрут проїзду до пунктів тестування, об’єднуватися між собою, щоб добиратися невеличкими групами; при можливості винаймати спільний транспорт (місцева влада зобов‘язана всіляко сприяти в цьому при зверненні до неї учасників ЗНО та їх батьків або інших зацікавлених осіб).

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які вирішили стати студентами вищих закладів освіти, відбудеться з 2 — 24 червня. Початок тестування об 11.00. В Міносвіти звертають увагу учасників ЗНО на те, що з‘явитися до пункту тестування їм потрібно не пізніше 10.45, оскільки об 11.00 вже розпочинається власне тестування (знайомство з інструкцією тощо).