Гержов зустрівся з колективом хлібзаводу

Пятница, 29 апреля, 2011 17:54

28 квітня міський голова Ю.І. Гержов, перший заступник міського голови В.Д.Луков, секретар міської ради Л.М.Торжинська відвідали Акціонерне товариство відкритого типу «Вознесенський хлібзавод».

АТ ВТ «Вознесенський хлібзавод» серед  300 тисяч підприємств України за офіційними даними Державної статистики  27 квітня 2011 року в місті Києві отримав Національний сертифікат «Лідер галузі 2010»  посівши третє місце  в Миколаївській області за критеріями «Обсяг реалізованої продукції», «Чистий продукт», «Продуктивність праці», «Заробітна плата» за основним видом  діяльності – «Виробництво хліба та хлібобулочних виробів.

Керівника заводу Андрєєва Олександра Валентиновича нагороджено Орденом «Професіонал галузі»  за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України, професійне управління підприємством  та Орденом Святого Миколая Чудотворця.

О.В.Андрєєв провів невеличку екскурсію по підприємству та розповів про його здобутки. Проведена реконструкція побутових приміщень, здійснено ремонт та модернізацію існуючого обладнання, придбано лінію німецької фірми Miwe, яка являється лідером світового виробництва, а також лінію підготовки хліба шведської фірми Glimek, закуплено багетне обладнання для виробництва французького багету, придбано обладнання для виробництва  цукрового печива,  2 машини для перевезення хлібобулочних виробів по місту. Також найближчим часом планується запустити лінію високоякісних кондитерських виробів.

Після цього була проведена зустріч з трудовим колективом, де обговорено питання щодо позитивних зрушень та здобутків розвитку країни і суспільства за рік перебування В.Ф.Януковича на посаді Президента країни. Міський голова зупинився на проблемах, які є в нашому місті. А саме, закриття сирзаводу, проблема, яка негативно впливає на діяльність комунальних підприємств міста, тому що сирзавод – це великий споживач води, а відповідно і викидів стоків, що відображається на діяльності КП «Водопостачання» та  «БОС».  

Юрій Іванович відмітив, що місто розвивається і на сьогодні є престижним серед інших міст. Розповів чим живе наше місто, які події відбудуться в поточному році. Особливу увагу приділив питанню підготовки до проведення Чемпіонату Європи з мотоболу 10-16 липня 2011 року.

Також було відмічено, що хлібзавод дійсно прагне до мети – відродити колишню славу підприємства. А це заключається в тому, щоб розширити ринки збуту хлібобулочної продукції не тільки в м. Вознесенську, а й в області, урізноманітити асортимент продукції.

Далі присутні мали можливість поспілкуватися з представниками влади. Мешканців міста цікавили питання щодо проведення по вул. Запоріжській  світла, приватизація земельної ділянки та перехід міста на когенераційні станції та інші соціальні питання.

По даними офіційного сайту міста Вознесенську