В селі Бармашово Жовтневого району відбулись змагання при підпримці ЦСП "РУСАЛ"

Пятница, 1 июля, 2011 17:11

26 червня в рамках проекту «Все в наших руках» в селі Бармашове Жовтневого району відбувся відкритий чемпіонат з тенісу на «Першість Бармашове». У ньому взяли участі 20 учасників серед чоловіків та 6 учасників серед жінок.

 

У напруженій боротьбі були визначені переможці чемпіонату. Їм були вручені медалі, грамоти, а абсолютному призеру Сергію Штанухіну був вручений спеціальний суперприз.В рамках проекту «Все в наших руках», підтриманого соціальною програмою «Територія РУСАЛу», в бібліотеці був обладнаний і працює власний тренажерний зал, в якому є силовий тренажер, бігова доріжка, орбітрек, вібромасажер, шведська стінка, штанги, м’ячі, обручі, скакалки і інший спортивний інвентар. Також відкрито шахово-шашковий клуб, тенісна і волейбольна секції.Бармашовска бібліотека розташована в прекрасному двох поверховому будинку та складається з 5 залів: читальний зал, зал дитячого читання, шаховий, тренажерний та зал — трансформер — бібліоресторан. Гарна матеріальна база: 4 комплекти комп’ютерної техніки, багатофункціональний принтер, мультимедіа, цифровий фотоапарат, кольоровий телевізор, музичний центр, тенісний стіл, 5 тренажерів, волейбольна сітка з м’ячами, 4 комплекти шахів і шашок, демонстраційна шахівниця, обручі, скакалки, диски здоров’я , м’ячі. Нова література, сучасні меблі. Бібліотека має доступ до Інтернету. Такий розвиток отримала бібліотека завдяки трьом виграним грантам від Компанії РУСАЛ.Керівник проекту, завідуюча бібліотекою, Тетяна Сушко вважає, що якість роботи бібліотеки в значній мірі визначається тим, як організовано в ній простір. Сучасний бібліотечний простір — це не стільки простір для книги та інших носіїв інформації та культури, скільки Простір для Користувача, його Думки, його Душі, його Тіла. Це простір, який забезпечує йому свободу вибору форм поведінки і самовираження. А самовиразитися нашому читачеві в Бармашовскій бібліотеці дозволяють ініціативи, підтримані РУСАЛом, а саме: 2007 рік — проект «Не дати згаснути свічі», 2008 рік — проект «ОК! Центр», 2011 рік — проект «Все в наших руках».

 

Бібліотека стала «впізнаваним обличчям», за інформацією про події і плани роботи бібліотеки за власною ініціативою почали звертатися регіональні ЗМІ.

Попереду багато цікавої роботи, великих планів, сильних ідей.

 

Адміністрування програми «Територія РУСАЛу» здійснює Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».

 

По даним прес-служби ЦСП «РУСАЛ»