Відбувся випуск по перепідготовці військовослужбовців у ННУ ім .Сухомлинського

Пятница, 1 июля, 2011 18:11

Сьогодні, 1 липня, у Миколаєві, на кафедрі військової підготовки Національного університету імені В.О. Сухомлинського відбувся випуск 22 слухачів, що навчались у рамках Програми НАТО з перепідготовки військовослужбовців.

Колишні військовослужбовці та працівники правоохоронних органів готувались за спеціальністю “Менеджер охоронного бізнесу”. Прослухавши курс у 350 годин, який тривав протягом трьох місяців, слухачі отримали свідоцтво охоронця 3-го розряду. Це дає їм право влаштуватись на роботу за відповідною спеціальністю.

Церемонія вручення свідоцтв відбувалась у приміщенні міської ради. Присутній на заході Менеджер програми “Україна – НАТО” пан Крістофер Штаудт, виступаючи перед випускниками, побажав їм щастя та успіхів у подальшому житті. Крім того, він висловив сподівання, що із новими знаннями колишні військові зможуть знайти себе і у цивільному житті.

Задоволення від навчання на курсі висловили і випускники.

– Протягом навчання ми дізнались для себе багато нового. Переконаний, що отримані знання та навички неодмінно стануть мені у пригоді в житті, – зауважив випускник курсу, відмінник навчання підполковник запасу Геннадій Горішний.

По даним прес-служби Міноборони України