На Миколаївщині, у літньому таборі «Дельфін», працівники ДАІ провели для дітей заняття з безпеки руху

Пятница, 1 июля, 2011 18:29

У період літніх шкільних канікул проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму набуває своєї актуальності, як ніколи.

Ось і в червні цього року на території Миколаївської області зареєстровано 3 ДТП з вини підлітків, внаслідок яких троє дітей отримали травми.

Якщо під час навчального процесу про необхідність дотримання Правил дорожнього руху дітям розповідають вчителі і працівники ДАІ, які систематично проводять у школах профілактичні бесіди, то влітку попередити ДТП з вини дітей досить складно, хоча так необхідно. Адже навчальні заклади не працюють і більшість дітей, без нагляду дорослих, з ранку до вечора перебувають на вулиці. А дорога, як відомо, повна несподіванок. Щоправда, частина дітей виїжджає оздоровитися в літні табори.

Співробітники Управління ДАІ Миколаївської області вирішили скористатися цим і почали відвідувати дитячі оздоровчі заклади, щоб у черговий раз нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі.

30 червня така зустріч була організована з дітьми, які відпочивають у таборі «Дельфін». Захід, побудований в ігровій формі, залишив у дітей приємні враження. Адже діти не тільки уважно слухали розповідь інспектора про Правила дорожнього руху, а й розгадували загадки, відповідали на запитання, брали участь у тематичних іграх. Найбільш активні учасники отримали тематичні сувеніри від ДАІ.

А юні інспектори руху підготували концерт, під час якого діти співали, танцювали і звичайно ж повторювали правила безпеки на дорозі.

Крім того, в останній день проведення профілактичної операції «Автобус-2011», співробітники ДАІ запропонували дітям намалювати малюнки — звернення до водіїв пасажирського транспорту. Майже кожен, юний художник, зобразив те, щоб він хотів бачити на дорозі …. дисципліну і повагу до Правил дорожнього руху. Всі малюнки були передані автопідприємству «Приватавтолюкс» і розміщені в класі з безпеки дорожнього руху цього підприємства. Можливо,  дитячі заклики знайдуть відгук у серцях водіїв і спонукають їх до суворого дотримання Правил дорожнього руху.

sai.gov.ua


Самые интересные новости на Нашем Telgram-канале