Командование ВСУ показало, как тренируются артиллеристы

Четверг, 3 сентября, 2020 18:28

На одном из полигонов на юге Украины идут тренировки расчетов гаубичной артиллерии. Практические навыки во время развертывания батареи и выполнение нормативов по подготовке к стрельбе совершенствуют расчеты гаубиц «Д-30» и самоходных артиллерийских установок «Гиацинт-С», которые находятся в подчинении Командования объединенных сил Вооруженных Сил Украины.

Об этом пишет «Украинская правда».

«По словам командующего Объединенных сил ВС Украины генерал-лейтенанта Сергея Наева, тренировки включают в себя выход на рубеж открытия огня, обустройство позиций, проведение артиллерийской разведки, наведение орудий по указаниям корректировщика, действия по вводным, а также переход на различные режимы ведения огня», — идет речь в материале.

Отмечается, что отработка нормативов в подразделениях, несущих боевую службу на южном направлении происходит в условиях, приближенных к боевым, как в индивидуальном зачете, так и групповом, в составе расчета орудия и батареи.

Гаубиці «Д-30» та САУ «Гіацинт-С»

ВЕЛИКІ КАЛІБРИ На одному з полігонів бойової підготовки, що на півдні України, тривають тренування розрахунків гаубичної артилерії. Практичні навички під час розгортання батареї і виконання нормативів із підготовки до стрільби, вдосконалюють обслуги гаубиць «Д-30» та самохідних артилерійських установок «Гіацинт-С», які знаходяться у підпорядкуванні Командування об’єднаних сил Збройних Сил України.- Розрахунки гаубичної артилерії відпрацьовують питання приведення артилерійських установок до бою і підготовки до стрільби, а також виконують нормативи зі зміни вогневих позицій, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. За словами Командувача, тренування включають в себе вихід на рубіж відкриття вогню, облаштування позицій, проведення артилерійської розвідки, наведення гармат за цілевказівками корегувальників, дії за ввідними, а також перехід на різні режими ведення вогню. — Під час заходів бойової підготовки велика увага приділяється часу виконання нормативів і злагодженості дій розрахунків, що в реальній та складній обстановці має вирішити успіх бою, — зазначив він. – Щоденні тренування дають впевненість у готовності особового складу до виконання поставлених завдань з вогневого ураження та здатність командного складу здійснювати розрахунки та ефективно управляти підрозділами, – підкреслив командувач. Слід відмітити, що відпрацювання нормативів у підрозділах, які несуть бойову службу на південному напрямку завжди відбувається в умовах наближених до бойових, як в індивідуальному заліку, так й груповому, у складі обслуги гармати та батареї. Слава Україні ! Разом переможемо !Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #НАЄВ

Командування об'єднаних сил ЗС України 发布于 2020年9月2日周三Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: