В прокуратурі області підвели підсумки

Понедельник, 4 июля, 2011 17:41

На засіданні колегії, яке відбулося під головуванням прокурора області Володимира Гальцова, були підведені підсумки діяльності органів прокуратури області у першому півріччі. Були заслухані звіти підпорядкованих прокурорів, вказано на недоліки в роботі. Було визначено, що в цілому працівники працюють у відповідності до вимог законодавства та наказів Генерального прокурора України, однак мають місце певні недоліки в частині виконання законів, контролю за бюджетною сферою, за додержанням земельного законодавства.

На жаль, допускаються випадки порушення конституційних прав громадян. Був винесений один виправдувальній вирок. Окрему увагу на засіданні було приділено активізації боротьби з корупцією (як відомо, 1 липня вступив у силу новий Закон України «Про принципи попередження і протидії корупції»).

Як пріоритети, визначені Генеральним прокурором України, були окреслені основні напрямки діяльності: контроль за своєчасною та повною оплатою праці, додержанням природоохоронного та земельного законодавства, цільовим використанням бюджетних коштів, боротьба з корупцією, відшкодування державі спричинених збитків — як у кримінальних, так і в адміністративних справах, забезпечення конституційних прав громадян.

— Прокурор повинен всією своєю роботою, поведінкою викликати довіру громадян, стояти на захисті інтересів держави та тих громадян, чиї права прокуратура захищає у визначеному законом порядку, — підкреслив Володимир Гальцов

Прокурор акцентував на тому, що працівники прокуратури не мають стояти осторонь обговорення реформи кримінального судочинства, яка очікується, натомість брати активну участь у обговоренні законопроекту, вносити свої пропозиції. Також звернув увагу на необхідність сурового дотримання всіма працівниками виконавчої дисципліни.

У засіданні колегії взяв участь начальник управління Генеральної прокуратури України Валентин Неділько, який довів до відома колективу вимоги Генерального прокурора України, які на часі.

Обговоривши підсумки роботи органів прокуратури області у першому півріччі 2011 року, колегія визначила заходи, спрямовані на забезпечення підвищення ефективності прокурорсько-слідчої діяльності.

pmo.gov.ua