Працівники однієї з філій банку области намагалися нагріти руки на 400 тис.грн.

Понедельник, 4 июля, 2011 18:17

У Миколаївській області співробітники СБУ викрили факт протиправної діяльності працівників одного із районних відділень комерційного банку.

Встановлено, що у березні 2011 року матеріально відповідальні особи філії незаконно вилучили із каси відділення банку майже 400 тис. гривень та привласнили їх. З метою приховати скоєне, посадовці фінансової установи без відома та згоди одного з клієнтів, на підставі його підроблених заяв про дострокове розривання депозитної угоди та видачу коштів, незаконно зняли з поточного депозитного рахунку понад 20тис. доларів США та внесли їх до каси відділення. Крім цього, на підставі підробленого грошового чека на видачу готівки, оформлені від імені та без згоди клієнта, додатково зняли ще майже 240 тис гривень, що дозволило їм повернути незаконно вилучені і витрачені раніше кошти.

Слідчими УСБУ в Миколаївській області порушено кримінальну справу за фактом привласнення чужого майна у великих розмірах співробітниками філії банку за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України

Прес-центр Служби безпеки України