ВІТАННЯ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ

Вторник, 7 июля, 2020 18:09

Шановні працівники природно-заповідної справи, від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання вітаю Вас з професійним святом!

Це день всіх і кожного, хто прагне зберігати навколишнє оточуюче середовище і для кого це перетворилося на справу всього життя.

Природно-заповідний фонд Миколаївської області гармонійно поєднав водойми, степи, лісові масиви та полезахисні смуги: природний заповідник Єланецький степ, Національний природний парк Бузький Гард, Національний природний парк Білобережжя Святослава, заповідник Рацинська дача, парк-пам´ятка садово-паркового мистецтва Мостівський парк, ділянки Чорноморського біосферного заповідника.

Ці куточки нашого краю Північного Причорномор´я допомагають відновити фізичні сили, надихають нас на нові звершення. І сьогодні я переконана, що завдяки Вам, шановні працівники природно-заповідного фонду, цю природну багатоманітність Миколаївщини буде збережено, подбаєте Ви і про її подальший розвиток.

У цей святковий день бажаю Вам натхнення, душевної гармонії і успіхів у соціально-важливій справі збереження природно-заповідного фонду!

 

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія МоскаленкоСамые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: