НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

Вторник, 14 июля, 2020 10:16

13-го липня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

На початку роботи депутати обласної ради розглянули звернення КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ». В результаті реалізації медичної реформи заклад опинився у достатньо складному становищі. Насамперед, йдеться про гостру нестачу коштів на заробітну плату, закупівлю медикаментів, харчування пацієнтів тощо.

Колектив госпіталю звернувся до Миколаївської обласної ради з проханням розглянути можливість залишати 100% орендної плати за комунальне майно у розпорядженні закладу.

Голова Миколаївської обласної ради ініціювала внесення даного питання на розгляд постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій.

«Ви знаєте про ситуацію щодо вкрай недостатнього фінансування. Але те, що ми можемо їм сьогодні допомогти – це 100% орендної плати з майна, яке є у них на балансі, залишити на рахунках лікарень. Я прошу внести це на розгляд комісії, щоб обласна державна адміністрація це терміново розглянула і внесла необхідні зміни»,- зазначила Вікторія Москаленко.

В рамках засідання депутати постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій погодили внесення змін до обсягів видатків обласного бюджету для закладів охорони здоров´я. Так, в рамках розпорядника коштів, знято зекономлені кошти за оплату енергоносіїв у сумі понад 2 млн. грн. з КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ з подальшим збільшенням поточних видатків загального фонду на цю ж суму для КНП «Дитячий центр медичної реабілітації», у зв´язку зі складним фінансовим становищем останнього.

Також перерозподілено видатки обласного бюджету, а саме зменшено видатки загального фонду обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів. На разі мова йде про спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу. Гроші отримають п´ять закладів, які перебувають на субвенції з державного бюджету.

Продовжує бити на сполох керівник КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Світлана Федорова. Під час засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій вона знову заявила про гостру нестачу фінансування. При цьому, зазначила Світлана Федорова, з червня Національна Служба здоров´я припинила фінансувати лікарню за пакетом COVID-19. Загальна місячна потреба, за словами керівника КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, складає близько 5 млн.грн. За ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко джерело фінансування було знайдено.

«Щойно ми 5 мільйонів гривень знайшли на інші заклади. Вищевказану суму ми перерозподілили за рахунок зняття нашого співфінансування на придбання карет швидкої допомоги. Давайте сьогодні ті 5 мільйонів, які є , направимо на допомогу Федоровій. Це дасть можливість зараз нам закрити питання. А всі інші кошти, оскільки там велика сума, ми будемо шукати»,- запропонувала голова Миколаївської обласної ради. Її підтримали і депутати.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: