ДЕПУТАТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ ЗОШ-ІНТЕРНАТУ

Понедельник, 3 августа, 2020 17:36
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко за участі депутатів обласної ради Володимира Фроленка, Анни Воронок та радника голови обласної ради Оксани Корсак здійснили робочу поїздку до с.Привільне аби зустрітись з батьками вихованців Привільненської ЗОШ-інтернату та його педагогічним колективом.
Привільненська ЗОШ-інтернат опинилась під загрозою закриття в умовах проведення реформи освіти, проте наразі для вихованців інтернату з особливими потребами батьки не бачать альтернативи.
Вікторія Москаленко зазначила, що ситуація перебуває під постійним контролем та моніторингом і лише заради реформи долі дітей не будуть ламатись.
Як зазначила Анна Воронок – депутатами Миколаївської обласної ради рішення про закриття інтернату не підтримується, до того ж чиновники Миколаївської ОДА не надали обгрунтованої відповіді стосовно рішення щодо Привільненської ЗОШ-інтернату.
В свою чергу Володимир Фроленко відмітив, що у зв’язку з інформацією про закриття інтернату сьогодні створюються штучні перешкоди й дітей в інтернат просто не приймають. Порівняно з попередніми роками, коли в закладі було близько 100 вихованців, сьогодні їх налічується 45.
Батьки та педагогічний колектив сподіваються на те, що заклад продовжить свою роботу.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: