НАДАНО ДОПОМОГУ ДІТЯМ, ЩО ХВОРІЮТЬ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ I ТИПУ

Вторник, 4 августа, 2020 16:39
ОБІЦЯНЕ – ВИКОНУЄТЬСЯ!
253 РОДИНАМ, В ЯКИХ Є ДІТИ З ДІАБЕТОМ I ТИПУ, НАДІЙШЛА ОДНОРАЗОВА АДРЕСНА ГРОШОВА ДОПОМОГА З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ НА ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ!
Голова ГО «Солодкі діти» Олександр Мельник, який ініціював звернення батьків, діти яких хворіють на діабет I типу до голови Миколаївської обласної ради

Вікторії Москаленко висловив свою вдячність голові обласної ради та раднику голови Миколаївської обласної ради Оксані Корсак  за допомогу в отриманні родинами допомоги з обласного бюджету в розмірі 10 135грн (загальна сума 2 564 155 грн) на придбання сенсорів FreeStyle Libre 2 – сенсори другого покоління, в якому реалізовані інноваційні методи для визначення рівня цукру в крові в режимі реального часу. Система моніторингу глюкози не потребує прямого втручання людини і працює автономно 24 год/добу.
Наданої допомоги наразі вистачить родинам на 3 місяці аби діти не терпіли ту кількість проколів пальчиків для моніторингу рівня глюкози в крові, як це було раніше.
Кошти були виділені відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: