ДОГОВОРИ ПРО ПЕРЕДАЧУ КОШТІВ НА РЕМОНТ ВУЛИЦЬ, ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПІДПИСАНО

Среда, 5 августа, 2020 19:46
ДОГОВОРИ ПРО ПЕРЕДАЧУ КОШТІВ НА РЕМОНТ ВУЛИЦЬ, ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПІДПИСАНО
4-го серпня в кабінеті голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за участі радників голови облради Оксани Корсак і Анни Воронок, в.о. начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Сікорського, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександра Бондаря відбулась нарада з подальшим підписанням договорів про передачу коштів на ремонт вулиць, доріг комунальної власності.
Завдяки співпраці депутатського корпусу обласної ради з управлінням інфраструктури облдержадміністрації спрямовано 88 млн. 900 тис.грн. на відновлення вулиць і доріг комунальної власності по всій області і 20 млн. грн. на ремонт автодоріг комунальної власності міста Первомайська.
 «Всі ці обіцяні кошти направляються до Вас, щойно завершиться процедура підписання договорів. Просимо не зволікати із проведенням тендерних процедур, щоб відновлювальні роботи розпочалися якомога швидше. Ми розуміємо, що виникла певна затримка процесу через неузгодженість списку. Водночас, сьогодні довели – співпраця депутатського корпусу із управлінням інфраструктури таки приносить позитивний результат»,- зазначила Вікторія Москаленко звертаючись до представників влади на місцях.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: