РОБОЧА ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ЛЕОНІДОМ КЛИМЕНКОМ

Понедельник, 10 августа, 2020 08:19
6-го серпня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, за участі радників голови облради Оксани Корсак і Анни Воронок, здійснила зустріч із ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименком. На порядку денному стояли питання ремонту зруйнованого у лютому даху палацу спорту «Трудові резерви» і його передачу у комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області.
 Нагадаємо, через надзвичайну ситуацію регіонального рівня ураганним вітром було пошкоджено 1158 кв.м. покрівлі. На її відновлення необхідно витратити близько 2 млн.грн. Згідно з рішенням депутатського корпусу обласної ради від 05 березня цього року Миколаївська обласна державна адміністрація була зобов´язана виділити кошти резервного фонду на відновлення даху спортивного комплексу. Обласна рада, як орендар 95% площ вищевказаного приміщення для базування МОККДЮСШ №1,зобов´язана проводити ремонти спортивного комплексу і підтримувати його у належному стані. Ректор університету б´є на сполох, адже у разі невиконання термінових будівельних робіт наслідки можуть бути катастрофічними. Гальмує процес відсутність коштів. На разі йдеться про невиконання облдержадміністрацією рішення депутатського корпусу.
Процес передачі спортивного комплексу «Трудові резерви» у комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області та необхідність його реконструкції Вікторія Москаленко прокоментувала в ефірі програми «Добрий вечір» на 35-му телевізійному каналі. «Щодня особисто тримаю на контролі процес передачі. Якщо все у нас буде успішно, то вже у вересні повинні підписати акт приймання-передачі. Що я бачу у питанні відновлення – це тільки резервний фонд обласного бюджету. Нам необхідно знайти юридичну позицію, щоб відремонтувати терміново дах цієї будівлі. Я вже відправила відповідні листи на голову облдержадміністрації, щоб на виконання рішення депутатського корпусу ці кошти терміново були виділені»,- акцентувала Вікторія Москаленко.
Додамо, що сьогодні розглядаються й інші, альтернативні варіанти виконання ремонтних робіт на даху приміщення спортивного комплексу «Трудові резерви». Так, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов займається активним пошуком меценатів і спонсорів для реалізації проєкту. Не виключає він при цьому можливості виконання робіт власним коштом.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: