НАРАДА ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ГОЛОВАМИ ОСББ

Вторник, 11 августа, 2020 19:23
11 серпня до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко звернулись по допомогу голови трьох об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Фрунзе 46», «Колос», «Космо-57». Робоча нарада відбулась за участі радника голови обласної ради Анни Воронок.
В 2019 році вони взяли участь в урядовій програмі з енергозбереження, яка ініційована Агентством з енергоефективності та енергозбереження України. Відповідно із жителями провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності впровадження технологій, голови ОСББ підписали кредитний договір. Проте кошти з обласного бюджету до цих трьох об’єднань не дійшли.
2020-го в обласному бюджеті на реалізацію « Обласної програми часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2016-2020 роки» було закладено 1 млн 300 тис грн. У листі-відповіді, надісланому облдержадміністрацією на адресу керівників трьох вищевказаних об´єднань співвласників багатоквартирних будинків «Фрунзе 46», «Колос», «Космо-57», міститься інформація щодо стовідсоткового використання коштів за програмою. А для жителів ОСББ суми компенсацій є дуже великими. Виходячи із вищевикладеного голови трьох об’єднань співвласників багатоквартирних будинків звернулися до голови Миколаївської обласної ради з проханням виділити кожному по 60 тис. грн.


Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: