ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО НАГОРОДИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ХII АВТОРСЬКОГО КОНКУРСУ СЕРЕД ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПЕРЛИНИ ПІВДНЯ»

Среда, 12 августа, 2020 18:24

Вікторія Москаленко нагородила переможців ХII

авторського конкурсу серед осіб з інвалідністю «Перлини півдня», що відбувся в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.

«Я вітаю представників усіх районів й сьогодні хочу подякувати Вам за Вашу творчість» Ви надихаєте нас на подальші здобутки! Нехай цей день стане приємним для кожного, а одне одного радують посмішки!

Бажаю всього найкращого Вашим родинам та нашій Україні та Миколаївщині!»,- Вікторія Москаленко

Обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю „Перлини півдня” традиційно проводиться з метою виявлення, підтримки талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтва.

Конкурс проводився за такими жанрами: авторська пісня; поетичний твір; проза, художнє та декоративно-прикладне мистецтво. Всього участь у конкурсі взяли 55 учасників. Голова ГО «» Ольга Степаненко брала участь у п’яти конкурсах.

Переможці конкурсу отримали дипломи та грошові винагороди.

Крім того, присутні мали змогу відвідати виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва серед осіб з інвалідністю, що також проходила в стінах Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Подібні заходи ще раз доводять про неабияку силу духу осіб з інвалідністю, їх надзвичайний творчий потенціал та таланти!Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: