«РЕМОНТ, РЕКОНСТРУКЦІЯ І БУДІВНИЦТВО ОБ´ЄКТІВ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ВІДВІДАЛИ КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»

Пятница, 14 августа, 2020 17:25

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко спільно з депутатами Миколаївської обласної ради і радниками голови облради Оксаною Корсак і Анною Воронок кожного тижня проводять оперативні наради щодо завершення проєктів-довгобудів. Чергова зустріч за участі заступника голови облдержадміністрації Тетяни Стахевич, начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Іллі Лукіна, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександра Бондаря, представників підприємства-підрядника і проєктантів відбулася 12-го серпня з виїздом на об`єкти 13-го серпня. Зокрема, порушувалось питання по ремонту відділень і даху КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня», радіологічного відділення КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради, спортивного комплексу «Трудові резерви», Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «обласний шахово-шашковий клуб» ім. М.В. Шелеста.

Вікторія Москаленко і депутати обласної ради зробили акцент на необхідності термінового завершення відновлювальних робіт у відділенні гематології КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня». Підрядник зобов`язався фіналізувати процес до жовтня з подальшим отриманням сертифікату про введення в експлуатацію об`єкту. На сьогодні тут завершено будівельні роботи, змонтовано системи, у тому числі вентиляційні, триває оздоблення. У цьому голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радники голови облради Анна Воронок і Оксана Корсак переконалися під час перебування у лікарні 13-го серпня.

В ході засідання і виїзду на місце визначено актуальні напрямки:
— триває пошук шляхів збільшення потужності подачі кисню на всю лікарню;
— облаштування пожежної сигналізації;
— завершення робіт на даху будівлі. До кінця місяця «Антарес-Буд» пообіцяв завершити покрівлю. Підрядники чекають на доставку металу з послідуючим п´ятиденним терміном робіт. ✔Під час зібрання порушувалося питання ремонту радіологічного відділення КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради, спортивного комплексу «Трудові резерви».
Нагадаємо, що Миколаївська обласна рада, як орендар 95% площ спортивного комплексу «Трудові резерви» для базування МОККДЮСШ №1, повинна проводити ремонт будівлі. Процес гальмувався відмовою облдержадміністрації виділяти кошти з резервного фонду

А під час виступу у програмі «Добрий вечір» на 35 телевізійному каналі Вікторія Москаленко акцентувала, що джерелом відновлення пошкодженої негодою покрівлі будівлі може бути резервний фонд обласного бюджету.

В ході кількаденних нарад знайдено порозуміння і правовий механізм виділення коштів з резервного фонду а також додаткове джерело фінансування для початку поточного ремонту даху.

Вікторія Москаленко зазначила — процес контролю за завершенням проєктів-довгобудів триватиме й надалі.

«Під моїм особистим контролем обов´язкове і систематичне зібрання нарад і організація виїздів на об`єкти. . Я розумію, що окрім депутатського корпусу сьогодні процес завершення довгобудів контролювати нема кому. Тому що ми виділяли кошти і за це несемо відповідальність. Але юридично замовником робіт виступає управління капітального будівництва. Втім, ми продовжимо здійснювати контроль. Щоб ті договірні відносини, які укладені для ремонту і реконструкції, будівництва об´єктів за рахунок коштів обласного бюджету були під пильним наглядом депутатського корпусу і фахівців відповідних структур»,- акцентувала голова Миколаївської обласної ради.Самые интересные новости на Нашем Telegram-канале


Другие новости:

Теги: